44,8 TL
Standart Teslimat : 13 Temmuz - 16 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Gece Kitap Açıklaması

 

Gece'de anlatılan tek tek, bölük pörçük durumların, konumların, gerçek yaşamla somut ilişkisi, sürekli seziliyor satır aralarında. Okurun yakın geçmişte tanığı olduğu birçok toplumsal, tarihsel, kültürel deneyden yankılar ve metinde sözgelişi. Alışılmış tarihsel mantığın işleyişi bile sorguya çekiliyor. Ama bütün bu gerçek durumlardan soyut bir çıkarım olan yaşantı, insan umutlarıyla korkularının bütünleyici imgeleriyle dile getiriliyor.


-Akşit Göktürk-(Tanıtım Bülteninden)

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

12.07.2020

muazzam

Türk postmodernizminin en iyi eserlerinden.

17.03.2020

postmodern

Bitirilemeyen metin olarak işaretlenen  bir kitap. Kitabın amacı bu değil mi zaten.  klasik olay örgüsüne dayalı metinlere karşı bir başkaldırı, avangart bir metin diyebilir miyiz?

25.04.2016

bitiremedim

Başlayıp da bitiremediğim kitapların sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Gece de bunlardan birisi... Edebiyat çevrelerinin, dahilerin ve kerametli otoritelerin şimşeklerini üzerime çekmek pahasına söylemek zorundayım: Gerçek bir abuklama!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.