Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


"Bazen yanlışla doğru öylesine yer değiştiriyor ki, yerini bulamayan vicdan boşlukta sallanıp duruyor."

Metin Kara, bir cinayeti yazmak üzere Ege kıyılarında bir sahil kasabasına gider. Sonbaharın renk cümbüşü ve romantik duyguların sağanağında yürürken, birdenbire karmaşık bir entrika ve derin ilişkiler sarmalında bulur kendini. Karanlık büyüktür. Çamur her yeri kaplamış ve herkese sıçramaya başlamıştır. Çıkışı kendi yüreği ve kendi zekâsıyla bulmak zorundadır. Çünkü insanlar maskelerle dolaşmaktadır.

Gece gündüz, dur duraksız bir koşturmaca başlar. Sevgilisi Selinay, tanıştığından beri kimsesizliğine merhem, çaresizliğine çare olmuştur. Karanlığın kalbine doğru ilerlerken hayatı çirkinlikten kurtaran yegâne şey sevdiği kadının varlığıdır. Bir gerilim, polisiye ve macera öyküsünden öte hayata dair sorgulamalarla dolu bu roman nefes nefese bir heyecan, sımsıcak bir aşk ve duygusallık vaat ediyor.

"Bu dünyada mucizevi insanlar var. Bu dünyayı, bu hayatı yaşıyor ama kirlenmiyorlar. Yağmurda yürüyor ama ıslanmıyorlar."
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 320

Baskı Yılı: 2014


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 226

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

 

Puanlamalar

%85,7
%0
%14,3
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

08.10.2014

Harika bir şey!

Karakterlerin ve olayların tüm gerçekliği ve doğalıyla sunulduğu bu roman, elinizden kolay kolay bırakamayacağınız kurgusu ve satır aralarına sinmiş aşkın duygusallığıyla müthiş bir polisiye klasiği. Romanı bir günde bitirdim.

27.09.2014

Akıcı ve okumaya değer...

Polisiye-gerilim-macera severler için heyecanın, aksiyonun hiç düşmediği bitirmeden elinizden bırakamayacağınız harika bir roman. Olay kurgusu ve anlatımı çok iyi. Adeta karakterlerle olayları yaşıyorsunuz.

09.09.2014

Metin Kara geri döndü

"Gerçek,dünyayı algılarken biriktirdiğin yanılsamaların toplamıdır. En azından kişinin gerçeği budur."
Metin Kara Gece Gündüz´de en az İlk macerası Hayat Askıda kadar heyecan ve kafa yoran sorularla yeniden aramızda. Daha kendinden emin, daha fazla sorgulayıcı hatta kendi deyimiyle "anarşist" . Kitaplığınızda bulundurmaktan asla pişman olmayacağınız bir seri. Devamını sabırsızlıkla bekleyeceğim.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız