18,6 TL
Standart Teslimat : 23 Mayıs - 26 Mayıs
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Gahiji Kitap Açıklaması

 

Akıl hocam dediği amcası Tarık Ani’nin izinden giderek başarılı bir antropolog olan Türkan Ani’nin hayatı, amcasının ölümünden sonra müthiş bir değişime uğrar. Cenazeye katılmak için Makedonya’ya giden Türkan, amcasının bahçesinde demir bir çubuk ve kendisine yazılan gizemli bir not bulur. Bu demir parçası, çok iyi tanıdığı amcasının hayatının nasıl özeti olabilirdi ki? Bir de kitap bırakır yeğenine Tarık Ani. Bu kitap, Kadim Mısırlıların yazmış olduğu ve içerisinde tılsımlı duaların yer aldığı Ölüler Kitabı’dır.

Affedilmek istediği için bu kitabı Türkan’a bırakan amcası nasıl bir kötülük yapmıştı da ruhunun acı çekeceğine inanıyordu? Amcasının odasında bulduğu kemik parçalarındaki izleri de incelemesiyle Türkan’ın içini merak, heyecan, korku kaplar ve amcasının mezarının açılması gerektiğine karar vererek dönüşü olmayan bir yola girer.

Öğrendikleri ve yaptıkları neticesinde Türkan’ın hayatında hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacaktır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.