101,5 TL
Standart Teslimat : 03 Aralık - 06 Aralık
200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Flash Flashpoint Dünyası Kitap Açıklaması

 


Dünyanın en büyük süper kötülerıne ne oldu?

Flashpoint, DC Evrenini değiştirdi ve artık hiçbir şey eskisi gibi değil. Flash olması gerektiği gibi bir kahraman değil ve tüm kâinatı saran zaman fırtınasından en çok etkilenenler de ona en yakın kişiler.

Yazar/çizer Scott Kolins (The Flash) bize Central City'nin en büyük kahramanı gizemli Cıtızen Cold'u sunuyor. Peki, Cold'un düşmanı olan Haydut'lar ondan intikam almak için can atarken uzun süredir sakladığı geçmişini korumaya daha ne kadar devam edebilecek? Kendisine engel olacak Flash olmadığından Gorİlla Grodd koca bir kıtayı ele geçirebilir ve Adam Glass'ın (Suıcıde Squad) yazdığı Kıyamet Ordusu'nda Isı Dalgası dünyanın en sıkı korunan hapishanesini ele geçirebilir… içindeki dünyanın en tehlikeli mahkûmları ile birlikte.

Ve Sterling Gates'in (Hawk And Dow) kaleminden Çocuk Flash - Kaybolmuş'da ise Bart Allen kendisini zamanda sürüklenir halde bulacak. Fakat tüm gerçekliğin ortadan kalkmasına neden olabilecek, muhtemelen ZIT FLASH'ın eseri olan, bu fırtınayı ondan başka durdurabilecek hiç kimse yok. DC EVRENİ sonsuza kadar değişmeden daha önce hiç keşfetmediğiniz bir dünyayı keşfedin... Flashpoınt dünyası'nı!
(Tanıtım Bülteninen)Sayfa Sayısı: 256

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Arka Bahçe Yayıncılık

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

09.07.2020

muhteşem bir kitap

flah bu sefer geçmişinden kaçamıyacak her şey buna bağlı göz dolduran görsellikle karşımıza çıkıyor

26.01.2019

Harika bir çizgi roman

Flashpoint patlama noktasını okumadan önce yeni evreni anlamak için harika bir çizgi roman. Özellikte sondaki sayfa çok gaza getiriyor tavsiye ediyorum.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.