Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Fısıltının Gücü Kitap Açıklaması

 


Satacak Bir Şeyi Olan Herkes İçin

Garantili, Mutlaka Uygulanması Gereken, Son Derece Kolay Ağızdan Ağıza Pazarlama Teknikleri

 • Kim arkadaşlarına sizden bahseder?
 • Hakkınızda ne anlatırlar?
 • Mesajın dolaşmasına nasıl yardımcı olabilirsiniz?
 • Sohbete nasıl katılmanız gerekir?
 • İnsanlar hakkınızda ne söylüyor?

  Ağızdan ağıza pazarlama sadece devasa pazarlama bütçelerine sahip çokuluslu şirketlere yönelik bir teknik değildir. İsabetli öneriler ve nitelikli fikirler, bir Fortune 500 şirketi için olduğu kadar bir kuru temizlemeci, restoran sahibi veya bir hastane için de işe yarar.

  Özel indirimler, sadakat programları, çılgın promosyonlar, e-postalar, festival sponsorluğu, bültenler, eşantiyonlar, sosyal yardımlar, bloglar, partnerlikler, müşterilerin başka tüketicileri yönlendirmesine dair programlar ve daha fazlasından haberdar olduğunuzu biliyoruz. Peki, eksik olan ne?

  Yanıt: Yeni bir pazarlama türü olan Fısıltı.

  Dünyanın her yerindeki pazarlamacı ve reklamcılar için yeni bir felsefe öneren Fısıltının Gücü, ağızdan ağıza pazarlamayı üst düzey bir pazarlama disiplini olarak konumlandırmanız için, ihtiyacınız olan tüm bilgiyi sunuyor.

  Unutmayın, mutlu müşteriler en büyük reklamcılarınızdır. O halde tek seçeneğiniz var: Onların sohbetlerine katılmanın en doğru yolunu öğrenmek.

  Ağızdan ağza pazarlama üzerine harika bir kitap.
  Jack Trout,

  Kimse fısıltıyı (iyisini, kötüsünü ve ölçülebilenini) Andy Sernotivz kadar iyi bilemez."
  Peter Fader, Profesör, Wharton İşletme Okulu

  Andy'nin yaklaşımı pratik, bütçeye uygun ve hepsinden önemlisi, etik. Paranızı kitlesel pazarlamaya yatırarak çöpe atmayın: Onun yerine bu kitaba harcayın ve insanları konuşturmaya başlayın.
  GregSteilstra, PyroMarketing'in yazarı

  Ağlarla çevrili bir dünyada pazarlama yapmanın bir yanlış bir de doğru yolu vardır. Andy etik ve etkili mesajlaşmanın basit adımlarını önümüze seriyor.
  Shawn Gold, MySpace  Sayfa Sayısı: 255

  Baskı Yılı: 2012


  Dili: Türkçe
  Yayınevi: Optimist

 • Yorumlar

  Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
  x

  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.