20,44 TL
Standart Teslimat : 31 Mayıs - 03 Haziran
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Fırsatçı Kitap Açıklaması

 


Kalbini sadece bir kez verebilirsin; ondan sonraki her şey ilk aşkının peşinden gelir.


Her fırsattan istifade etmesiyle bilinen sivri dilli Olivia Kaspen, akılsızca çekip gitmesine izin verdiği eski erkek arkadaşı Caleb Drake ile şans eseri karşılaşınca kendisini ilk aşkıyla ikinci bir şans isterken bulur.

Caleb'ın hafızasını kaybettiğini öğrenen Olivia, onu geri kazanmak için ne kadar ileri gidebileceğine karar vermelidir. Ancak gerçek kimliğini ve kötü geçmişlerini gizli tutmaya çalışan Olivia'nın en büyük engeli Caleb'ın kurnaz yeni kız arkadaşı, Leah Smith'tir.
Böylece bu iki hırslı kadın arasında kendilerini hatırlamayan bir adamı elde etmek için girdikleri vahşi bir mücadele başlar. Ama çok geçmeden Olivia, bir zamanlar kendisinin olanı almak için savaşırken yalanlarının sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalır.

Peki, aşk her şeyi affeder mi?Sayfa Sayısı: 316

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Aspendos Yayıncılık

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

06.11.2020

Yazarı takipteyim.

Yazarın ilk okuduğum kitabıydı. Serinin diğer kitaplarını da alıp bekletmeden okudum zaten dört saatte bitti kitap. Tavsiye ederim

28.12.2016

ŞİDDETLE TAVSİYE EDİLİR

Bu seri beni bitirdi yeter artık kavuşun dedim ya deli oldum çok çok çok çok güzel bir kitap serisi hemen alın okuyun, bu yazara bayılacaksınız.

22.09.2000

Albümde kullanılan aletlerin arasında kabuk, deve çanı, inek çanı, koyun çanı, yağmur ormanı, flexatone, kaynana zırıltısı, quica,  bilye, asetat levha, teneke levha gibi çok değişik ve nadir olarak kullanılan entsrümanlar da olması çok hoş...

Benim gibi dinlerken albüm kapaklarını okuyan biriyseniz
duyduğunuz sesleri hayra yormadan yorumlama şansınız olabilir :)

Albüm, genel olarak enstrümantal diye yorumlanabilir...
Bir kaç şarkıda ses vokalleri ve 2 parcanın da sözleri var aslında ama, insan sesi kesinlikle ön plana çıkmıyor ve müziğin arasında kaynıyor... rahatsız etmiyor.

"Netekim" isimli şarkı, "ney cikss, selam cikss, öptüm cikss, üzgünüm ciksss, netekim netekimm" diye başlayıp gidiyor...
Kızılok - Ortaçgil çiftinin "yergili "şarkılarını andırıyor...

Diğer sözlö parça "kapılar". 5 kıtadan oluşan bu şarkının her kıtası başka bir dilde : Rumca, Kürtçe, Ermenice, Türkçe ve galiba İbranice müzikler de besteci olarak : Carlos Pueblo, Carla Bley, Chick Korea, Claude Debussy, Egberto Gismonti, Jan Garbarek isimleri yer alsa da her biri Ayse Tütüncü'nün düzenlemesinden geçerek "özgünleştirilmiş"

6'20'' lik Hasta Sempere'nin ancak 3 dakikasında çözüyorsunuz şarkıyı ve ağzınız kulaklarına varıyor.. (tabi müzik zevkiniz benimkiyle uyuşuyorsa)

Aslında içinde favori parçalar bulunmayan albümleri sevmem.
ama bu albüm gerçekten çok farklı. Dinlerken dinlediğinizi fark etmeden, arada süslenmiş aşina melodilerle sanki 11 değil de daha çok parça dinlemiş gibi oluyorsunuz...

Grubun sadece piyano ve 4 kişilik perküsyon ekibinden oluşuyor olması da ayrı bir güzellik. (Büyükberber çok fazla katılmıyor)

Albüm kitapçığı ise Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanmış

Son olarak albümün "canlı kayıt" olarak doldurulduğunu da söyleyerek beğenilerinize sunuyorum..

Sevgiyle Kalın

Semazen

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.