Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ferrari'sini Satan Bilge Kitap Açıklaması

3 MİLYONDAN FAZLA SATARAK TÜM DÜNYADA BÜYÜK YANKI UYANDIRAN VE MİLYONLARCA İNSANA İLHAM VEREN KİTAP

On yıl önce bir kitap yayımlandı ve milyonların yaşamını değiştirdi. Kariyerindeki başarısı, içindeki derin boşluğu gizlemeye yetmeyen ünlü avukat Julian Mantle’ın hikâyesini anlatan Ferrari’sini Satan Bilge, hayatta neyin önemli olduğuna ve sonunda gurur duyacağınız bir yaşam sürmenizi neyin sağlayacağına dair unutulmaz bir ders veriyor ve okurların refaha, mutluluğa ve iç huzuruna kavuşmalarını sağlayacak çözümler öneriyor.

 

“Öğretirken keyif de veren, büyüleyici bir öykü.”

- Paulo Coelho - 

 

“Sansasyonel. Bu kitap hayatınızı değiştirecek.”

- Mark Victor -

 

“Yaşamın büyük sorularına ışık tutuyor.”

- Edmonton Journal - 

 

“Herkesin faydalanabileceği sade bir bilgelik.”

- Calgary Herald - 

 

“Bu kitap, sağduyu ve bilgeliğin altın madeni.”

- Larry Tapp - 

 

“Robin Sharma’nın hayatımızı değiştirecek önemli bir mesajı var. Kişisel memnuniyetin telaşlı bir çağda yazılmış, eşine rastlanılamayacak kitabı.”

- Scott DeGarmo, Success Magazine - 

 

“Bir hazine; gerçek başarı ve mutluluk için zarif ve güçlü bir formül. Robin Sharma asırların bilgeliğini yakalayıp onu bu çalkantılı zamanlara uyarlamış. Bu kitabı elinizden bırakamayacaksınız.”

- Joe Tye - 

 

“Kesinlikle okunmaya değer… Okuyucularına hayatın karmaşası konusunda gerçekten yardımcı oluyor.”

- The Kingston Whig-Standard -

 

“Kişisel gelişim, kişisel verimlilik ve bireysel mutluluk dünyasına yapılan eğlenceli, büyüleyici ve düşsel bir yolculuk. Herkesin yaşamını zenginleştirecek ve hayata güzellikler katacak bilgelik hazineleri içeriyor.”

- Brian Tracy -

 

“Robin Sharma ruhani bir otoyolda kişisel memnuniyeti öneriyor.”

- Ottawa Citizen -

 

 (Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%43,8
%12,5
%25
%0
%18,8
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

27.07.2019

muhteşem

son zamanlarda okumaktan çok zevk aldığım kitaplardan biri oldu.dili çok akıcı,sade ve sürükleyici. kitabı içselleştirene kadar defalarca okumak istiyorum.inşallah bu kitapla yaşam tarzımı değiştirmeyi başarırım.

05.03.2016

okunabilir ancak çok şey beklenmemeli

Kitap yararlı öğütler verse de derin bir felsefe içermiyor. İçindeki öğütlerin çoğu ile kişisel gelişim kitaplarında sıklıkla karşılaşmak mümkün. Kitabın en olumsuz yanı ise istediğiniz herşeyi yapabilirsiniz diyerek istekleri sorgulamaktan çok nasıl ulaşacağına yardım edeceğini ifade etmesi. İster para olsun ister başarı bu öğütlerle istediğinize ulaşabilirsiniz deniyor. Bu açıdan daha çok bir TV reklamını andırıyor. Yer yer sorgulamalar içeren bölümlerde insanın para ve başarı algılamasını değerlendirmesi üzerinde durmuş olsa da bu kısımlar istediğinizi yapabilirsiniz kısımlarının gölgesinde kalmış. Ayrıca kitaptaki anlatıcıyı dinleyen kişi bir avukattan çok bir çocuk gibi yorumlar yapıyor. Kendisine her söyleneni sorgulamadan kabul ediyor. Bu açıdan da oldukça yüzeysel bir anlatım yolu izlenmiş. Buna rağmen yararlı öğütler içeren bir kitap ve çok şey beklenmeden okunabilir.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.