Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Ferrari'sini Satan Bilge

Ferrari'sini Satan Bilge

Ferrari'sini Satan Bilge

7/10 - 14 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar:
Yayınevi :

Pegasus

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

3 Milyondan Fazla Satarak Tüm Dünyada Büyük Yankı Uyandıran Ve Milyonlarca İnsana İlham Veren Kitap

On yıl önce bir kitap yayınlandı ve milyonların yaşamını değiştirdi. Kariyerindeki başarısı, içindeki derin boşluğu gizlemeye yetmeyen ünlü avukat Julian Mantle'ın hikâyesini anlatan Ferrari'sini Satan Bilge, hayatta neyin önemli olduğuna ve sonunda gurur duyacağınız bir yaşam sürmenizi neyin sağlayacağına dair unutulmaz bir ders veriyor ve okurların refah, mutluluk ve iç huzuruna kavuşmalarını sağlayacak çözümler öneriyor.

"Öğretirken keyif de veren, büyüleyici bir öykü."
-Paulo Coelho, Simyacı'nın Yazarı"Sansasyonel. Bu kitap hayatınızı değiştirecek." -Mark Victor

"Yaşamın büyük sorularına ışık tutuyor." -Edmonton Journal

"Herkesin faydalanabileceği sade bir bilgelik." -Calgary Herald

"Bu kitap, sağduyu ve bilgeliğin altın madeni." -Dean Larry Tapp

"Robin Sharma'nın hayatımızı değiştirecek önemli bir mesajı var. Kişisel memnuniyetin telaşlı bir çağda yazılmış, eşine rastlanılamayacak kitabı." -Scott DeGarmo, Success Magazine

"Bir hazine; gerçek başarı ve mutluluk için zarif ve güçlü bir formül. Robin Sharma yüzyılların bilgeliğini yakalayıp onu bu çalkantılı zamanlara uyarlamış. Elinizden bırakamayacaksınız."
-Joe Tye-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 232

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

İlk Baskı Yılı : 2010

Sayfa Sayısı : 232

Dil : Türkçe

ISBN: 9786054263783


Yorumlar (1)

okunabilir ancak çok şey beklenmemeli

Kitap yararlı öğütler verse de derin bir felsefe içermiyor. İçindeki öğütlerin çoğu ile kişisel gelişim kitaplarında sıklıkla karşılaşmak mümkün. Kitabın en olumsuz yanı ise istediğiniz herşeyi yapabilirsiniz diyerek istekleri sorgulamaktan çok nasıl ulaşacağına yardım edeceğini ifade etmesi. İster para olsun ister başarı bu öğütlerle istediğinize ulaşabilirsiniz deniyor. Bu açıdan daha çok bir TV reklamını andırıyor. Yer yer sorgulamalar içeren bölümlerde insanın para ve başarı algılamasını değerlendirmesi üzerinde durmuş olsa da bu kısımlar istediğinizi yapabilirsiniz kısımlarının gölgesinde kalmış. Ayrıca kitaptaki anlatıcıyı dinleyen kişi bir avukattan çok bir çocuk gibi yorumlar yapıyor. Kendisine her söyleneni sorgulamadan kabul ediyor. Bu açıdan da oldukça yüzeysel bir anlatım yolu izlenmiş. Buna rağmen yararlı öğütler içeren bir kitap ve çok şey beklenmeden okunabilir.