0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
21,7 TL
31,0 TL %30
24 Saatte Kargo!
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Ferdi ve Şürekası Kitap Açıklaması


Ferdi ve Şürekâsı, Türk edebiyatının usta kalemi Halid Ziya'nın aşk-para, zengin-fakir çatışması içerisinde insanı kuşatan aşk, merhamet, hayal kırıklığı, acı, hüzün gibi pek çok duyguyu, ayrıca da devrin ticaret, aile ve aşk hayatını başarıyla işlediği bir romandır. Okuyucu bu romanla, Türk edebiyatının önde gelen simalarından biri olan Halid Ziya Uşaklıgil'in sadece romancılık yönünü öğrenmekle kalmayacak yazarının his ve hayal dünyasıyla birlikte yaşama bakış açısını görebilecek ve romana konu olan dönemin sosyal yaşamına ilişkin bilgiler de edinecektir.Sayfa Sayısı: 264

Baskı Yılı: 2011


Dili: Türkçe
Yayınevi: Özgür Yayınları

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

21.04.2016

Okuyamadım

1895 yılında yazılan kitabın ağır dili, anlaşılsın diye günümüz kelimelerine önce eski dili, ardından parantez içinde yeni dili şeklinde yazılmış. Tam bi çorba olmuş. Okuyamadım maalesef. Keşke sadece günümüz türkçesi olsaymış.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.