5/5 - 1 Kişi Yorum Yap

Hamur Tipi : 2. Hamur

Baskı Sayısı : 1. Basım

İlk Baskı Yılı : 2018

Sayfa Sayısı : 312

Ebat : 13 x 19,5

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)     Son derece akıcı ve insanı düşünmeye sevk eden bu muhabbetler, çok çeşitli felsefi konular üzerine hayranlık uyandırıcı bir kavrayış sunuyor. -Publishers Weekly ... Tamamını gör
13,2 TL
24,0 TL %45
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Yazar Hakkında

Nigel Warburton

Nigel Warburton

Open University’de felsefe okutan Nigel Warburton, eleştirel düşünce alanında yaptığı kapsamlı çalışmaların yanı sıra, Philosophy: The Basics ve Philosophy of the Classics başlıklı yapıtlarıyla da tanınıyor. Bu çalışmalarını yayıncılık faaliyetleryle de destekleyen Warburton, Routledge’in yayımladığı Philosophy: Basic Readings serisinin editörlüğünü yapıyor.Kitap Açıklaması

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

 

 

Son derece akıcı ve insanı düşünmeye sevk eden bu muhabbetler, çok çeşitli felsefi konular üzerine hayranlık uyandırıcı bir kavrayış sunuyor.

-Publishers Weekly

 

 

 

 Felsefe Muhabbetlerine Dönüş, günümüz felsefe dünyasının önde gelen filozoflarıyla yapılan görüşmeleri içeriyor. Yirmi yedi eğlenceli, kişisel ve aydınlatıcı muhabbet, yaşamımızı etkileyen büyük felsefi konulara kısa bir giriş niteliğinde. Siz de bu muhabbete ortak olun ve zevk, işkence, ahlaki şans, istismar, ölümden sonra yaşam ve çok daha fazlası hakkındaki görüşlerinizi yeniden düşünün.

 

 

 “Üst düzey filozofların, en iyi bildikleri konu üzerine doğaçlama konuşmalarını dinlemek nadiren bulunabilecek bir fırsat.”

 

-Peter Adamson, King’s College Londra

 

 

 

 

Puanlamalar

%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!