Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Fasa Fiso Kitap Açıklaması

 

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

 

Şarkılarıyla rock müziğe damgasını vuran Teoman bu defa kendi hayatına dair hikâyelerini anlatıyor. Çocuk Teoman’dan rock yıldızı Teoman’a uzanan yolculuğunu anlatırken, zaman zaman şarkı sözleriyle röportajlardan alıntılar da anılara eşlik ediyor. Teoman şarkılarını yazarken kendi karanlığının sesine kulak veren, inişli çıkışlı ilişkilerimize, ayrılıklarımıza, yaralarımıza, özlemlerimize dokunan bir rock yıldızı...

Bugüne dek hikâyelerini hep şarkılarıyla anlatan Teoman, şimdiyse yaşamından küçük izleri, küçük anı parçalarını Fasa Fiso adlı kitabında bir araya getiriyor. Fasa Fiso’da tanıdığınızı sandığınız Teoman’dan çok daha fazlasını bulacaksınız, hatta aydınlık yanlarını bile... 50 yaşının olgunluğunda, geçmişe duyduğu özlemin her zerresini yaşayarak, eğlenceli yanlarını da ortaya koyarak hayatını ve hayatımızı özetleyen Teoman, kulağımıza eğilip “O peşinden koştuklarımız var ya, o yaşadıklarımız, onlar hep” diyor o içimize işleyen sesiyle, “hep Fasa Fiso.”

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

23.07.2019

.

Teoman'a hayran olduğum için objektif yorum yapabilir miyim bilmiyorum ama bir solukta okudum. İyi ki böyle bir otobiyografiyi henüz hayattayken okuma fırsatı bulduk.

16.02.2019

Teoman bir başka...

Güzel bir anı kitabı. Edebi olarak da kaliteli diyebilirim. Referanslar var çok güzel, 70-90 arası süreçle ilgili objektif yansımalar var. 32 yaşındayım. Ben çok şey öğrendim, eğlendim ve zamanımı iyi geçirdim bu kitapla. Teoman ilginç biri. Bunu yadsıyamayız. Ama magazinel kimliğinden çok uzak bir gezintiye çıkarıyor bu kitapla. Siz de çocukluğunuzdan gençliğinizden kareler bulacaksınız. Popüler kültür diyip geçmeyin. Verimli bir hatırat bu. Tavsiyemdir.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.