0/5 - 0 Kişi Yorum Yap, Kazan!
75,6 TL
90,0 TL %16
Bu üründe, standart teslimatta kargo bedava!..

Kitap Açıklaması

Bir sınavın zorluğu ya da kolaylığı bilindiği üzere sadece sınav sorularına bağlı değil aynı zamanda sınava çalışana da bağlıdır. Sınava çalışırken de hangi kitaptan çalışılacağı ve kaç kez tekrar edilmesi gerektiği gibi sorunlar başlamaktadır. İdeal bir kitap sık tekrar edilebilecek bir boyutta olmalı ve görsel hafızayı da destekleyecek tablo ve şekiller içermelidir diye düşünmekteyim.

Perifer üniversitelerde çalışmanın dezavantajları olmakla beraber; ders yükü ağırlığı ve tüm Farmakoloji derslerini tekrar tekrar farklı fakültelerde ve farklı öğrenci topluluklarına anlatma zorunluluğu, zaman içerisinde önemli bir tecrübe oluşturmakta olup; sadece bir alana spesifik ders anlatan birisine göre kitap yazımında önemli bir avantaj sağlamaktadır. Uzun yıllardır İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesinde ders anlatan ve özellikle TUS soru mantığını ve soruların çıktığı konuları ve hatta yıllara göre dağılımını yakından takip eden birisi olarak bu kitabı hazırlarken pek çok kaynaktan süzülmüş ve özelleştirilmiş güncel bilgileri, şekil ve tabloları kullanmaya gayret gösterdim.

Hazırlamış olduğum bu kitabın piyasada bulunan pek çok ders notu ya da sınav hazırlık kitaplarından en önemli farkı TUS ve DUS gibi sınavların yanında komite sınavlarına hazırlanırken de büyük kolaylık sağlayacak olmasıdır. Dolayısı ile öğrencilerimizde çoğu zaman şahit olduğumuz TUS kitabı mı yoksa komite için ayrı bir kitaptan mı çalışmalıyım çelişkisini de kaldıracaktır diye düşünmekteyim.

Bununla beraber hazırlanılan sınavlar için mutlaka soru kitapları ile de takviye yapılması gerektiği bir gerçektir. Bu yüzden hazırlığı bitmek üzere olan içerisinde pek çok deneme sınavlarının da yer aldığı soru kitabımızın da müjdesini sizinle paylaşmak isterim.

Son olarak, azim ve kararlılıkla hazırlığınızı yaptıktan sonra atacağınız adımlardan vicdanen de rahat olarak başarılı olacağınızı unutmayınız.

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
;
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız