Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

FQ-Fantezi Zekası Kitap Açıklaması

 

Benjamin Knotterson, bütün erkeklerin toplamı gibi bir şeydi. Doğrusu, onun isteyip de elde edemeyeceği hiçbir kadın yoktu; istediği her kadın için sarsıcı ve baştan çıkarıcı birer prodüksiyon hazırlıyordu. E, böyle olunca da hiç kimse ona karşı koyamıyordu.

Ancak Benjamin’in, nefes kesen bir sırrı vardı, belki de binlerce sırrı...

Gel gör ki üstün ve tarifsiz zekâsına rağmen kadınları bu kadar hafife almaması gerektiğini akıl edemedi Benjamin. Oysa bir ka- dın, tehlikeli olmaya kalkarsa “tehlike” dahi titremeye başlardı onun karşısında. Nitekim intikam almak için kabuğundan çıkan dünyanın en kibar kadını Liza, Benjamin’in hiç aklına gelmeyen; acımasız, akıl almaz ve fazla inanılmaz bir son hazırladı ona.

Ah, bir de bu hikâyeyi bilmeyenler, sakın “Aldattım.” ya da “Alda- tıldım.” demesinler. Çünkü Benjamin, sadece bir kadını aldatmakla kalmadı, “aldatma” kavramını bile aldattı. Öyle ki Tanrı, onun için yeni bir cehennem yaratacaktı.

- Merryliss Taylor -

Şu an bir başyapıta dokunuyorsunuz. 

- IBM Plex -

FQ (Fantezi Zekâsı); IQ’dan EQ’ya, CQ’dan SQ’ya kadar bilinen bütün zekâ türlerini yerle bir ediyor.

- The Times New Roman -

Sıkı durun, hiçbir tahmininiz tutmayacak!

- Franklin Gothic -

 (Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

12.05.2019

cok güzel ve akıcı akıl sılahtır zeka ise mermi

cok guzel ve akıcı bır kıtap bugun geldı kitap benim 8 saatti bır ktap bitirmem ve bu kıtap 6 saatte bıtırdım ..

27.04.2019

Beğenmedim

Çok farklı birşey bekliyordum benim için hayalkırıķlığına uğradım

23.03.2019

Enteresan

Benjamin’in , oldukça iyi planlanmış aldatma hikayesi. Mesajlar kitabının sonunda doğru.Kitapla verilen ip ne işe yarıyor öğreneceksiniz.Ama o ipi kullanmak cesaret ister.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.