Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Ey Kalbim! Aşka 'Söz' Verdik... Kitap Açıklaması


Masum Bir Kalp! Mazlum Bir Hayat! Ve Mehdiyet Sırrı! Ey Aziz İstanbul!

İnsan, mazlum bir hayat sürebilirse, masumiyetini koruyabilir… Mazlum olmak her türlü 'erk'i terk etmek ve Cenab-ı Allah'a kul olmaktır… İnsan, bu dünyada, şeytanın tüm 'haz' oyunlarına ancak böyle yapabilirse karşı koyabilir… Şeytan bir 'haz' canavarıdır! Ve devamlı olarak insanın kulağına, onun da bir 'erk' olduğunu fısıldar... Zalim bir erk! Zulmün sahibi şeytan, insanı böyle yoldan çıkarır işte! 'Haz' için zulüm!

Evet, bu çağdaki elektronik hazzın sahibi de şeytandır! Dijital bir haz!

Oysa insan kelimelerle 'âşık' olur... Aşk 'bir' haldir! İnsan ancak âşık olabilirse o tek 'bir' halin içine girebilir...Ve ona tüm 'hayati sır'lar açılır... O artık 'Aşk'a 'bir' 'söz' olur!

'Hayati Sır' da 'kendini' anlamaya böyle başlamıştır! İlk önce, en önce, her 'şey'den önce 'Aşk'a 'bir' 'söz' olarak! Bakalım siz de bu kitabı 'oku'rken 'kendinizi' 'an'lamaya başlayabilecek misiniz?

'Aşk'a söz verip, bundan sonraki hayatınızda, 'Aşk'a ait olabilecek misiniz?
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 144

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Hayykitap

 

Puanlamalar
%100
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

03.02.2016

ÿ"Ey Kalbim! Aşka ´Söz´ Verdik...ÿ"

Hayatın rutinine kapılmış, haz peşinde koşan daha fazla tüketmek yolunda sağlığını mutluluğunu ömrünü tüketen, gaflet içinde felaketlere sürüklenen çağımız insanını uyandırmayı amaç edinmişÿ; şeytanın kuşattığı kalbimizde ‘aşk’ı, kötülüğün tarumar ettiği yeryüzünde sevgiyi egemen kılmak isteyen yürekli ´bir Kalem!´ Hayati Sır.

Çağlar ötesi mesajı yeni ´bir´ söz dizimi ile ´asrın idrakine söyletmeyi´ hedefleyen Yazarın gerçekleri akıcı dupduru ve tertemiz bir üslupla dile getirdiği eserlerini ve özellikle bu güzide eseri herkes mutlaka okumalı.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.