Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Evrim Teorisi Kitap Açıklaması

 


"Darwin ve taraflarının savunduğu fikirlerin çok bayağı ve ucuz düşünceler olduğu anlaşılmıştır. Bilimdeki gelişimler, Evrimcileri utandırmıştır... Bugün pek çok bilim adamı, 'tabii seleksiyon' görüşün diyalektik bir dalavere, diyalektik bir hokkabazlık olduğunu anlamıştır. Darwincilik, bir dogma olarak ortaya çıkmış ve halen de dogma olarak devam etmektedir."
_Prof. Remy Chauvin

"Geçen gün, Kraliyet Derneği'nin bir üyesine rastladım. 'Bu konuya el attığına sevindim' dedi. 'Biliyorsun, biz profesyonel bilim adamları, hiçbir şey yapamıyoruz. Ellerimiz kollarımız bağlı. Mesela, Prof X, Darwin'e Mesih gözüyle bakıyor. Elinin altında çok uygun işler var, ama Darwin tapınağında bulunmayanlara iş vermiyor .'"
_Arnold LunnBaskı Yılı: 2008


Dili: Türkçe
Yayınevi: Zafer Yayınları

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

16.07.2015

Okumadığınız kitabı eleştirmeyin..

Okumadığınızı ifade ettiğiniz bir kitabı eleştirip birde insanlara sakın hâ!! bu prof.dan ve fikirlerinden uzak durun çağrısı yapıyorsunuz!!? Okumamışsın ki arkadaş, evrim denilince niye böyle zıplıyorsun??

03.08.2014

Ah bu cahillik nereye kadar

Evrim bas bayağı bir bilim dalıdır. Evrimin temel mekanizmaları hakkında onlarca kuram (teori) vardır. Eğer Bu kuramlardan birini (mesela insan zekasının karşı cinsi tavlamak için evrildiği kuramını) eleştirirsen ve uygun temellendirmelerle eleştirini desteklersen bu bilimsel bir iş olur, elin öpülür. Ama kalkıp Evrim yalandır demek, biyoloji yalandır, fizik yalandır demekle aynı şeydir. Artık ilkokul diliyle ´evrimi çürütme´ gayretinizden vazgeçin. Bilim  her zaman yobazlığı alt etmiştir. Bu gün belki yarın, er geç evrimin bir  bilim dalı olduğu dünyanın her kesiminde kabul görecektir. Bu yüzden azizim günün birinde bu ve benzeri kitaplara sizin torunlarınız dahil herkes gülecektir.

16.12.2012

eyvah evrim yok tanrı varmış.....

Sadece gülüyorum bu yazara ya da yazamayana. Bilim, evrimi her geçen gün doğrularken sen hangi bilimle uğraşıyorsun anlamadım....

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.