38,0 TL
Standart Teslimat : 17 Ağustos - 20 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Evrim Kuramı ve Mekanizmaları Kitap Açıklaması

 

Elinizdeki kitap, Türkiye’de popüler bilim sahasında evrimin tüm meka­nizmalarını bir arada ele alan ilk kitaptır. Dolayısıyla bugüne kadar oku­duğunuz evrim kitaplarında aklınıza yatmayan bazı noktalar olduysa, muhtemelen bu soru işaretlerini çözmenizi sağlayacaktır. Evrim Ağacı’nın kurucusu ve bilim konuşmacısı olan Çağrı Mert Bakırcı’nın Evrim Kuramı ve Mekanizmaları kitabı, evrime yeni giriş yapacaklar ve bilgilerini geniş­letmek isteyenler için çok faydalı bir derleme olacaktır. Bilimin ağır dilini kırmak adına her bölüm başına eklenmiş ve bölüm içeriğini özetleyen kısa hikâyeler sayesinde kitabı bir solukta okuyacak ve her zaman yardımcı bir kaynak olarak kullanabileceksiniz.

Kitabın Türkiye’deki evrimsel biyoloji yazını içinde seçkin bir yeri olacağına eminim.

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

16.02.2021

Teşekkürler

Çok önemli bir kitap

21.10.2020

Anlamak için ne bekliyoruz

Aklınızdaki soruların, cevaplarını basitçe bulabileceğiniz bir kitap.

24.09.2020

Evrim Ağacı

Çağrı Mert Bakırcı'nın bu kitapla Türkiye'de ders müfredatından bile çıkarılan evrimsel biyoloji alanında bir boşluğu doldurduğunu düşünüyorum. Konuyla ilgili olanlar bu kitabı bitirdikten sonra Evrim Ağacı'ndan detaylı ve doyurucu bilgilerle, daha derinlemesine bilgi sahibi olabilirler...

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.