Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Evliyanın Dilinden Haccın Hikmetleri Kitap Açıklaması

 

Evliyanın Dilinden Hikmetler serimiz Abdest ve Gusül, Namaz, Oruç kitaplarından sonra Hac kitabıyla devam ediyor. Dinimizin temel ibadetlerinin sadece zahirî hükümlerini bilmekle kalmayalım, işlediğimiz amellerdeki incelikleri ve hikmetleri kavrayalım, edepleri öğrenelim diye hazırlanan bu seri bizleri âlimlerin ve velilerin sözleriyle, halleriyle, tavırlarıyla buluşturuyor.

İhram yasaklarıyla kendi bedenleri üzerindeki iradelerini bile terk eden müminler, hac ibadeti esnasında milyonlarca din kardeşleriyle aynı duyguları taşıyıp, aynı amelleri yaparak Allah'ın huzurunda birleşir ve bütünleşirler. Mekke-i Mükerreme'de herkes Allah'ın misafiridir, ilahî ikramlara mazhar olur. Allah dostları ise bizlere bu ikramları elde etmenin usulünü ve inceliklerini bildirirler. İşte bu usulleri ve incelikleri Evliyanın Dilinden Haccın Hikmetleri'nde bulacaksınız.

Abdullah Demiray'ın yazdığı kitabımızın içerisinde geçen bütün ayet-i kerimelerin ve hadis-i şeriflerin tahriçleri yapılmıştır.

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.