Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Lily'nin hatırlaması gerekenler!

Kardeşlerimle İlgilenme Listesi

1. Günde üç öğün yemek ver, sadece dondurma olmaz!

2. Kıyafetleri çok pis olmasın!

3. Herkes gece yarısından önce yatakta olmalı, özellikle de Pixie!

4. Okula gitmelerine izin verme, sırrımızı başkalarına anlatabilirler.

5. Annem geri dönene kadar hepsine iyi bak…
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 238

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Epsilon Yayınları

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

20.11.2014

Jacqueline Wilson kitapları alırken dikkat..

Jacqueline Wilson, aykırı bir çocuk kitapları yazarı, bu yüzden kendisinin kitaplarını kapaklarına bakarak ve arka kapaklarını okuyarak çocuğunuza almadan önce MUTLAKA kitabın konusu hakkında fikir sahibi olun.

Bu kitabının konusu: Annelerinin erkek arkadaşının yanına gitmesiyle (ve boşanmış olduğu eşinin uygun olmaması yüzünden yaşanan bir aksilik sonucunda) evde yalnız başlarına kalan üç kardeşin başından geçenler. Sosyal güvenlik görevlilerinin onları ayıracağından korktuklarından bu sırlarını kimseye söyleyemezler ve buzdolabında kalan yiyeceklerle hayatlarını devam ettirmeye çalışırlar. Yakalanacaklarını anlayınca eşyalarını toplayıp parka kamp kurmaya giderler ve bu sırada kardeşlerden küçük olanı bacağını kırar. Hastaneye kaldırılınca olaylar ortaya çıkar, sosyal güvenlik anneyi ihmalkarlıktan dolayı tutuklar, kardeşleri de yetimhaneye vererek ayırır.

Kitap, yayınevinin tanıttığı üzere ÿ"eğlenceli ve heyecanlı bir dünyaya açılan bir kapıÿ" olmayıp, tamamıyla acıklı ve üzücü olaylardan ibarettir.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız