Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

 

 

Günümüzde iletişim tekniklerinin ve ikna yöntemlerinin önemi gün geçtikçe artmaktadır. İyi bir iletişimci olmak, iş ve özel yaşamımızda birçok sorunu rahatlıkla çözmemize yardımcı olmaysıyla yaşantımızı kolaylaştırır.

 bu çalışma iletişim tekniklerini etkili bir şekilde kullanmanız için pratik tavsiyeler sunarken aynı zamanda ikna teknikleri alanında da size yeni farkındalıklar kazandıracaktır. Girişimcilik üzerine önemli ipuçları verirken insanları idare etme sanatı üzerine kendinizi biraz daha geliştirmenize yardımcı olacak. Satış-pazarlama alanında içsel motivasyonunuzu güçlendirecek yöntemler barındırırken bir yandan da liderlik vasıflarınızı güçlendirecek kolay uygulanabilir ama sonuç getiren bilgiler sunmaktadır. Ülkemizde her geçen gün marketing sektöründe artan girişimciler içinse network marketing sektöründe başarılı olmanın kuralları konusunda denenmiş ve etkili tavsiyeler sunmaktadır.

Motivasyonel hipnoz konusunda kendi kendinize uygulayabileceğiniz yöntemlerle bilinçaltınızı harekete geçirmenizi sağlayacak bilgiler içerirken aynı zamanda insanları tanıma konusunda bazı psikolojik bilgilerle de sizi daha da donanımlı hale getirecek. Toplum içinde etkin iletişimci olmanız yönünde birçok bilgi ve tavsiyeler içermektedir. Her an elinizin altında bulunması gereken ve size yeni bakış açıları oluşturacak hikâyelerle de girişimci ruhunuzu ateşleyecek.

 

 

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.