4,5/5 - 6 Kişi Yorum Yap
28,47 TL
39,0 TL %27
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 18 Haziran - 23 Haziran
Standart Teslimat’ta 50 TL üzeri kargo bedava!

English Grammar 101 Kitap Açıklaması

BU KİTAP KİMİN İÇİN?

Kim olursan ol, hangi işi yaparsan yap İngilizce ile yolun kesiştiyse bu kitap tam sana göre hazırlanmış.  Büyük hayallerin var ve bu hayallere ulaşman için İngilizceyi öğrenmen lazım.  O zaman bu kitap tam senin için hazırlanmış.

 

KİTAP İÇERİĞİ

Kitapta 24 adım var.  Her adımda 3 farklı bölüm var. 

1- Konu anlatımı (videoyu aç ve konu anlatımını izlerken notlarını al)

2- Kelime çalışması (o adımda bilmen gereken tüm kelimelerin telaffuzunu, anlamını ve kökenini ve bu kelimeler ile ilgili pratik yapabileceğin tüm bilgileri video içeriğinde görebilirsin)

3- Pratik (Bütün pratiklerin cevaplarını tek tek videoda kontrol edebilirsin.  Böylece bilmediğin veya hatalı cevap verdiğin sorular varsa onların taktiğini daha kısa sürede kavramış olursun.)

 

3 GENEL SINAV

Her 10 adımda bir Genel Sınav var.  Kitabı bitirdiğinde ise çok kapsamlı bir Final sınavı da var. 

Böylece o adıma kadar okuduklarını ve izlediklerini güzel çalışmış mısın diye kontrol edebilirsin. 

Yanlış yapacağın soruların cevaplarını videolarla izleyip, genel hatırlama çalışması da yapmış olacaksın. 

Amaç buradaki bilgileri %100 olarak bilmeni sağlamak.  Bu yüzden her adımdaki eksik kalan parçayı bulman ve kapatman için bu sınavlar sana büyük fayda sağlayacak.

 

VİDEO

Toplam 76 video var.  Bu kitabı alırken sadece kitabı almıyorsun.  Aynı zamanda bütün içeriklerin videosunu da almış oluyorsun ve istediğin zaman istediğin yerde izleyebiliyorsun.

 

ADIM ADIM İLERLEME KOLAYLIĞI

Bu kitapta dünyada İngilizce seviyeleri olarak belirlenen A1 – C2 sistemi baz alınarak her bir adımı sırasına ve seviyesine göre anlatılıyor. 

Kitaptaki her bir adım, alıştırma ve soru bir önceki adım, alıştırma ve soruyla bağlantılı.  Hiçbir alıştırma öylesine eklenmedi. 

Bütün bilgiler bir birbiriyle bağlantılı ve işin en güzel tarafı“acaba önce neye çalışsam, sonra neye çalışsam” diye düşünmek zorunda kalmıyorsun. 

Tek yapman gereken sayfa sayfa ilerleyerek keyifle İngilizce çalışmak.

 

MOTİVASYON KOÇLUĞU

Bu kitapta sadece İngilizce içeriği yok.  Aynı zamanda İngilizce pratiği yaparken bazı adımlardan sonra motivasyonunu en üst düzeyde tutmak için izleyebileceğin Motivasyon Videoları da var. 
Böylece bu kitap ile pratik yaptığın süre boyunca bu videolar sayesinde motivasyon koçluğu da almış olacaksın.

 

AZ VE ÖZ BİLGİ

Kafanı detaylarla karıştırmak yerine her adımda kısa ve öz bilgi veriliyor.  Çok zor olark görülen konular bile iki veya üç adıma bölünüyor ve bu adımları bitirince o konuyu bir başkasına anlatabilecek kadar iyi kavramış oluyorsun.

 

KARAR VERME ZAMANI

Şimdi karar verme zamanı!  İngilizce pratik yapmanın en güzel yolunu arıyorsan ve tam sana göre hazırlanmış bir kaynak istiyorsan o zaman bu kitabı almanı tavsiye ederim.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%66,7
%33,3
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.