Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Bayan Ariadne Oliver o ara arkadaşı Judith Butler'da kalıyordu. Genç kadınla birlikte çocuklar için tertiplenen ve akşam verilecek o partinin hazırlıklarına katılmaya gitmişlerdi.
Ortalık karmakarışıktı. Bir takım kadınlar telaşla içeri girip, çıkıyor, sandalyelerin, küçük masaların, vazoların yerlerini değiştiriyor, kucaklarında taşıdıkları iri balkabaklarını uygun noktalara yerleştiriyorlardı.

Bir Halloween partisiydi bu. Toplantıya on ile yedi yaş arasındaki çocuklar davetliydiler.Sayfa Sayısı: 173

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

 

Puanlamalar

%33,3
%50
%16,7
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

23.09.2004

..

Agatha Christie'nin en heyecanlı ve gerilimli kitaplarından biri olduğunu söyleyemem. Cadılar Bayramı partisinde işlenen bir cinayeti çözmeye çalışan Poirot'ın elinde az sayıda şüpheli varken, öldürülme nedeni yoktur. Bu sefer cinayetin çözümünü siz de bulabilirsiniz.

26.08.2001

Christie'nin birkaç tahtası eksik olan az sayıdaki romanlarından biri. Yazarın bunca iyi kitabı varken okunması gereksiz bence.

03.08.2001

Poirot bu sefer arkadaşı polisiye roman yazarı Ariadne Oliver'e yardımcı oluyor. Oliver'in katıldığı bir Halloween partisinde eskiden bir cinayete şahit olduğunu söyleyen bir çocok öldürülür. Çocuk doğru mu söylemiştir yoksa ilgi çekmek için mi bu yalanı uydurmuştur? Bunu çözmek tabi ki gene Poirot'ya düşer. Şüpheli sayısı en az olan romanlardan biri sadece sebepleri bulmanız gerekecek. Okunmalı...

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız