4/5 - 5 Kişi Yorum Yap
18,85 TL
29,0 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 29 Temmuz - 03 Ağustos
Standart Teslimat’ta 50 TL üzeri kargo bedava!

Elleri Titremeden Ateşi Tutabilene Kitap Açıklaması

Tek Gerçek Sığınak, Kendini Bilen Zihindir
Kalbini kaptırmış genç bir yazar, zenginliğe kavuşmuş bir köle ve Mavi Manastır'ın avlusunda öğretiye kulak verenler, hepsi ellerini ateşe daldırmak ya da küllerle oyalanmak arasındalar. Üstelik geçmişle geleceğin arasında devinenlere Tibetli büyücüler, egzotik prensler ve uzun gemi yolculukları eşlik ediyor.
Çölde inzivaya çekilmiş bir lama şöyle diyor: “Bu dünya bir rüyadır ve sen rüyanı süslemek istiyorsun. Yalnızca bununla ilgileniyorsun. Unutma ki ne kadar süslü olursa olsun rüya, rüyadır. Sen yaşamını boşa geçiriyorsun. Her şeyin bir bedeli vardır. Sözlerinle, bedeninle, kalbinle ve zihninle gerçekleştirdiğin en küçücük eylemin bile hesabı tutulur ve eninde sonunda ödeşilir. Bunu sakın unutma:”
Sıra dışı hikâyeleri ve büyülü satırlarıyla okurlarını daima içsel bir keşif yolculuğuna çıkaran Berrak Yurdakul, bu kez de yaşamımızda, ilişkilerimizde, zaferlerimizde ve yenilgilerimizde hissettiğimiz o ritmi, o kalp atışını; var olan her şeyi ve bütün zamanları bir dantel zarafetiyle örüp birbirine bağlayan o göksel kanunu apaçık önümüze seriyor.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%20
%60
%20
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

14.07.2021

Asla unutmayacağınız bir serüven.

Berrak Yurdakul'un "Elleri Titremeden Ateşi Tutabilene" isimli eseri adeta bir başyapıt. Türkiye'de son yıllarda yazılmış en çarpıcı, derin, etkileyici ve, kısacası, başarılı roman olabilir. Renkli karakterler ve sürükleyici bir serüvenin yanısıra, asla unutmayacağınız, aklınıza yerleşen sözlerle dolu olan bu hikayenin sonunda eminim benim gibi kendiniz gözyaşlara boğulurken bulacaksınız. Anlatarak olmaz, mutlaka alın ve okuyun.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.