İlk Baskı Yılı : 2008

Sayfa Sayısı : 208

Dil : Türkçe

El yazısı, okumayı bilenler için müthiş bir bilgi kaynağı.Yazı yukarı doğru mu aşağı doğru mu meyilli, harfler sağa mı yatık sola mı, kelimeler arası verilen boşluk geniş mi dar mı? Tüm bunlar, sosyal hayatlarından ... Tamamını gör

Tükendi

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


El yazısı, okumayı bilenler için müthiş bir bilgi kaynağı.
Yazı yukarı doğru mu aşağı doğru mu meyilli, harfler sağa mı yatık sola mı, kelimeler arası verilen boşluk geniş mi dar mı? Tüm bunlar, sosyal hayatlarından iş yaşamlarına, planlama becerilerinden ruh hallerine, insanlar hakkında pek çok ipucu veriyor.

Melih Arat’ın 1990 yılından beri dünya çapında uzmanların araştırmaları ışığında 400’den fazla kişinin, ünlülerin, seri katillerin el yazılarını inceleyerek üzerinde çalıştığı bu kitap, el yazısından karakter analizi konusuyla amatörce uğraşmak isteyenler için uygulanması kolay, harika bir rehber. Kitaptan edineceğiniz temel bilgilerle kendinizin, sevdiklerinizin, ünlülerin el yazılarına bakarak kişilikleri ya da tercihleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kitapta ayrıca, merak ettiğimiz ünlülerin el yazıları, imzaları ve karakter analizleri de yer alıyor. Abdullah Gül, Recep Tayyip Erdoğan, Paris Hilton, Orhan Pamuk, Sezen Aksu, Ahmet Necdet Sezer, Angela Merkel, Yaşar Büyükanıt, Zeki Müren, Necip Fazıl Kısakürek, Orhan Kemal, Prenses Diana bu ünlülerden sadece bazıları…


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 208

Baskı Yılı: 2008


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 39

Baskı Yılı: 2008


Dili: Türkçe
Yayınevi: Hayykitap

 

Puanlamalar

%50
%50
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

22.04.2014

Yetersiz

Kitapta geçen hemen her şey, google de aranarak bulunacak kadar yüzeysel, sadece neyi sorgulamanız gerektiğini bilmeniz yeterli. Harfler üzerinde R harfi dışında hiç bir analiz yok. Oysa harflerin yazım şekillerinin çok etkileri var bu hususta. Ayrıca şunu da belirtmek isterim, bu konuda hiç bir kaynak incelememişseniz ve bir başkasının el yazısına bakarak  yorum az da olsa yorum yapabiliyorsanız size artı bir şey sağlamayacak. Kitabın yazarının çeşitli tv programlarında verdiği bilgiden daha fazlası kitapta yok.