2,5/5 - 8 Kişi Yorum Yap
30,4 TL
38,0 TL %20
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 05 Mart - 10 Mart
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Ekonomistlerle Sohbetler Kitap Açıklaması

Ekonomi, bilimsel çalışmalardan olduğu kadar deneyimlerden de yola çıkarak analiz edilebilecek bir çalışma alanı. Ekonomiye dair yazılmış tüm bilimsel kaynakları da tarasanız kimi zaman aradığınız cevabı ancak deneyimli bir ekonomistin yorumlarında bulabilirsiniz.
Ekonomistlerle Sohbetler işte tam da bu amaçla hazırlandı. Bu kitap, akademik ve sektörel deneyime sahip ekonomistlerin dünya ve Türkiye ekonomisine dair görüşleri alınarak oluşturuldu.
Bu çalışmaya katılan çok değerli ekonomistler, dünyada ekonominin seyrinden işsizlik ve orta gelir tuzağı sorununa, teknolojik gelişmelerden Endüstri 4.0’a kadar birçok soruya cevap verirken, yatırımcılara ve ekonomist adaylarına tavsiyelerini de paylaştı. Doç. Dr. Aysel Gündoğdu’nun kaleme aldığı Ekonomistlerle Sohbetler’de yer alan röportajlar sayesinde Türkiye ve dünya ekonomisine dair aklınıza takılan sorulara cevap bulacaksınız.
Dr. A. Mahfi EĞİLMEZ
Ali AĞAOĞLU
Arda TUNCA
Atilla YEŞİLADA
Doç. Dr. Bilin NEYAPTI
Prof. Dr. Emre ALKİN
Prof. Dr. Erhan ASLANOĞLU
Prof. Dr. İzzettin ÖNDER
Prof. Dr. Mehmet Hasan EKEN
Murat SAĞMAN
Özlem Derici ŞENGÜL
Prof. Dr. Sabri Burak ARZOVA
Prof. Dr. Sadi UZUNOĞLU
Prof. Dr. Selva DEMİRALP
Şant MANUKYAN
Doç. Dr. Zahide AYYILDIZ ONARAN

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%12,5
%25
%12,5
%12,5
%37,5
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

07.12.2020

Türkiye ekonomisi

Ekonomi hep ilgi alanım olmuştur. Bu kitabın çok faydalı olacağına inanıyorum. Çünkü hepsi birbirinden bilgili ve değerli üstadlar...

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.