Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Ejderha Dövmeli Kız - Millennium Serisi 1.Kitap Kitap Açıklaması

 


41 ülkede rekor satış yapan kitaplarının başarısını göremeden 50 yaşında hayata veda eden İsveçli gazeteci Stieg Larsson'un zihne kazınacak sahneler, çarpıcı ve canlı karakterler, okurları adeta yerlerine çivileyecek sürükleyici bir kurgu ile her sayfasını ağır ağır ve dokuyarak yazdığı Millennium serisinin ilk kitabı Ejderha Dövmeli Kız'ı okuduktan sonra, Gefle Dagblad gibi 'bundan daha iyisi yapılamaz' diyebilirsiniz. Ama bu erken bir karar olabilir. Son sözü söylemeden ikincisini beklemenizi tavsiye ederiz.

"Olağanüstü… Okuyucular kitabı okurken yerlerinden bile kıpırdayamayacak."
-SUNDAY TIMES

"Bu kitabı okumaya başladığınızda, ilk adımı hiç atmamış olmayı dileyeceksiniz. Çevreniz kararacak ve kendinizi öykünün içinde bulacaksınız…"
-BILD AM SONNTAG

"Bu kitap kendisi için söylenen her bir övgü sözcüğünü hak ediyor… Üçlemenin geri kalan iki kitabı bunun yarısı kadar bile iyi olsa, Larsson bize müthiş bir miras bırakmış olacak."
-SHARON WHEELER

"Larsson'un bu kitabı saatli bir bomba gibi..."
-BOB CORNWELL

"Hipnotize edici."
-USA TODAY

"Tam bir dinamit."
-LIZ SMITH

"Çılgınca… Müthiş bir gerilim."
-THE WASHINGTON POST

"Büyük bir açlıkla okunacaktır…"
-OBSERVER

"Larsson'un kitapları hayatımız için bir tehlike oluşturuyor. Parklar okuyucularla tıka basa dolacak, çalışma dünyası altüst olacaktır. Bütün bunların nedeni hiç kimsenin kitabı elinden bırakamamasıdır."
-BAMSSayfa Sayısı: 648

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Ejdarha Dövmeli Kız çizgi roman oluyor

Ünlü çizgi roman yayıncısı DC Comics, Ejderha Dövmeli Kız'ı çizgi romana dönüştürecek. DC Comics, Stieg Larsson'un eserini çizgi roman olarak öyküleştirmek üzere polisiye yazarı Denise Mina ile anlaştı. Milenyum serisinin her kitabı, iki çizgi roman olarak piyasaya sürülecek. Serinin ilk kitabı olan Ejdarha Dövmeli Kız'ın çizgi romanları 2012, ikinci ve üçüncü kitapların çizgi romanları ise 2013 ve 2014 yıllarında yayımlanacak. Mina, illüstratör Leonardo Manco tarafından çizimleri yapılan ve toplam 6 kitaptan oluşan çizgi roman serisinin ilk kitabının neredeyse hazır olduğunu söylüyor.
.

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

22.05.2019

kesinlikle okunmalı...

Sürükleyici bir seri. Daha önceden okumuştum şimdi seriyi yeniden okumaya başladım. Başından sonuna kadar sıkılmadan okuyabileceğiniz bir kitap.

31.03.2019

Harika...

Kitabı ilk elime aldığımda nasıl bitecek diye düşünürken daha sonra kitabı elimden bırakamaz hale geldim..Sürükleyici ve akıcı bir anlatımı var..Kesinlikle tavsiye ediyorum.Eminim memnun kalacaksınız...

03.05.2014

Çevirmen-Editör-Redaktör Rezaleti...

Kitabı henüz okumaktayım, yarıladım fakat yorum yapmadan devam edemeyeceğim artık. Ve sırf bu yüzden de kitaba 0 puan verdim...
Çevirmen, editör ve redaktör arkadaşların ne yaptığını çok merak ediyorum. Yarım yamalak ingilizce deyimleri italik biçimde bırakmalar, cümlelerin uzadıkça anlamsızlaşması, anlatım bozuklukları, yazım ve noktalama işareti yanlışları ... var oğlu var...
Allah aşkına artık haksız yere ve tembellikle para kazanan, işlerini düzgün yapamayan insanların özellikle de sevdiğim bir eylemi gerçekleştirirken gözümün içine hınzırca sırıtmasından bıktım ben... Yayınevi bence kendine çeki düzen vermesin, bu kitabın tüm bu işlerine bakanlara bir "çeki düzen" versin...

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.