Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


"Dünyayı Sarsan Konuşmalar" kitabında, Türk ve yabancı hatiplerden 100'den fazla konuşma örneği vardır. Hz. Muhammed, Hz. İsa, Fatih Sultan Mehmed, Atatürk, Halide Edip Adıvar, Mehmet Âkif Ersoy, Hamdullah Suphi Tanrıöver gibi hatiplerin zevkle okuyacağınız konuşma metinleriyle bilginizi inanamayacağınız kadar arttıracaklardır.

İyi veya kötü dünya tarihini değiştirmiş bütün hatipler konuşma metinleriyle bu kitapta yer aldılar: Sokrat, Demosten, Çiçero, Robespierre, Danton, Hitler, Mussolini, Lenin, Thomas Jeferson, Abraham Lincoln, Roosevelt, De Gaulle, MacArthur, Churchill, Kennedy, Reagan, Stevenson, Bill Clinton ve daha niceleri. Sizi temin ederim ki, kitapta verilen konuşma metinlerinin çok, çok büyük bir kısmını yıllarca o kütüphaneden bu kütüphaneye bile gitseniz belki bulamazsınız.
-Nejat Muallimoğlu-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 438

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Avcıol Yayınları

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız