Satış Dışı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Siz değerli okuyucularımızın beğenisine sunduğumuz 'Dünyayı Değiştiren Buluşlar' adlı iki ciltlik kitabımız geniş bir bilgi birikimi içermektedir. Her yaştaki insanın merak edip öğrenmek isteyeceği bu bilgiler, önemli değerlendirmelerle birlikte sizlere sunulmaktadır. Merak ettiğiniz konu ve olayların 'İlk' kez nerede keşfedildiğini, bulunduğunu, gerçekleştiğini, icat edildiğini, neyin nerede, nasıl olduğunu kitaplarımızda zevkle okuyacaksınız.

İçinde ilginç ve öğretici bilgiler barındıran bu kitaplar, aynı zamanda dünya uygarlık tarihinin de öyküsünü sunmaktadır. Zengin bir içerikle ve siz okuyucuları sıkmadan teknolojiden sanata ve günlük yaşamdan sağlığa her alanda ihtiyaç duyacağınız bilgiler sade bir dille sunulmuştur.
Bu çalışmanın amacı, günlük yaşantımızda sık sık karşılaştığımız olayları, kullandığımız araçları, merak ettiğimiz konuları 'İlk kez' kimin icat ettiğini, kimin veya kimlerin kullandığını, kimin gerçekleştirdiğini sunmaktır.

Bugünün dünyasını olumlu veya olumsuz olarak etkileyen, yön veren, şekillendiren olayların, buluşların, olguların veya araçların 'İlk'lerini anlatan bir başvuru kitabıdır.

(Bu kitap Kanada'nın Halifax Eyaletinde yaşayan yazarımız Nur Akdağ'ın Araştırmalarının bir ürünüdür.)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 288

Baskı Yılı: 2009


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 193

Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yeşil Elma Yayıncılık

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız