3/5 - 20 Kişi Yorum Yap
15,73 TL
27,78 TL %43
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 22 Eylül
Standart Teslimat : 22 - 28 Eylül
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

NETFLİX Orijinal Yapımı Atiye’ye ilham veren roman Dünyanın Uyanışı

“Sıradan biri olman sıradışı bir kadere sahip olamayacağın anlamına gelmiyor.”

“İnsanın kaderini sevebilmesinin şartı onu anlamasıdır. Anlayamadığımız şeyi sevemeyiz. Hayatının neden bu halde olduğunu bir kere anladın mı, kaçınılmaz olarak değişirsin. Sen değişince, kaderin de değişir. Değişim, anlamanın bir numaralı yan ürünüdür. Meseleye böyle bakınca da, kaderimizi anlamanın onu şekillendirmeye giden ilk ve en önemli adım olduğunu söylemek yanlış olmaz.”

Bir rüyayla başladı her şey. İki nehrin arasındaki bereketli topraklarda yürüyordu Atiye, birden hoş manzara yerini karanlık, kan gölü ve çığlıklarla süslenmiş bir senfoniye bıraktı. Toprak ana yeni bir çağa, Atiye kendi uyanışına gebeydi. Karanlığın sahibi  içindekini çekip çıkarmak için karnına yöneldi ve uyandı Atiye. Hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı, çünkü o da biliyordu ki geçmişin hikâyeleri sonsuza dek gömülü kalamazdı. Ve gerçeğin izlerini sürmek için yola çıktı, varacağı yerin sırrını bilmeden… Çünkü insanoğlunun hikâyesinin bittiği yerde onun hikâyesi başlıyordu.

Şengül Boybaş ilk romanı Dünyanın Uyanışı ile okurunu insanlığa çağlar boyunca evsahipliği yapmış kadim topraklara, 2018 yılında UNESCO Dünya Mirası listesinde yerini alan Göbeklitepe’nin gizemli hikâyesine davet ediyor. Üzerinde yaşadığımız bereketli toprakları, hayatın yanlış yaşanışını ve insanlığın sonsuz kez yenilişinin çarpıcı romanı Dünyanın Uyanışı’nı bir solukta okuyacaksınız!

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%30
%15
%15
%20
%20
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

11.09.2020

Bazen her şey mantıklı olmak zorunda değil.

Bazen olmaz kafaniza oturmaz ama yaşanmıştır gerçektir.

10.09.2020

Merak ediyorum

Diziyi izleyip çok beğendim kitabı da merak ediyorum açıkçası

05.01.2020

Sonu belirsiz

Kitap hakkında şunu söylemek istiyorum ki, hiç betimleme yok, karakterler neye benziyor olaylar nasıl bir ortamda geçiyor bilmiyorsunuz. İlk sayfaları okuduk diyelim, ileride sürükleyici oluyor ama konular oradan oraya atladığı için canlandırma yapmak çok güç, hayalgücümü hiç kullanamadım. Bu yüzden okumaya devam ettikçe zorlandım. Atiye’nin hislerinin ve diğer karakterlerin duyguları ön planda değil, birçoğu diyalog.Kitap bitti ama %99 devam edecek bir sonla bitti, ha yeni kitap gelirse okur muyum bilemiyorum...

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.