4/5 - 3 Kişi Yorum Yap
35,4 TL
59,0 TL %40
24 Saatte Kargo!
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Dünyanın Gözü-Zaman Çarkı 1 Kitap Açıklaması

“Zaman Çarkı döner, Çağlar gelir ve geçer, efsaneleşen anılar bırakır. Efsaneler solarak mit olur ve onları doğuran Çağ yeniden geldiğinde mitler bile unutulur. Bir Çağ’da, kimilerine göre Üçüncü Çağ’da, henüz gelmemiş, çoktan geçip gitmiş bir Çağ’da, Puslu Dağlar’da bir rüzgâr yükseldi. Rüzgâr başlangıç değildi. Zaman Çarkı dönerken ne başlangıçlar ne de bitişler vardır. Ama bu bir başlangıçtı.”

İki Nehir halkı, Kışgecesi festivali sırasında yarı insan yarı hayvan Trolloclar tarafından saldırıya uğradığında, can havliyle köyden kaçan beş genç kendilerini yepyeni bir dünyada, daha önce hayal etmedikleri tehlikelerle baş başa bulacaklardı.

Ejderha, bir kez daha zamanın rüzgârlarında havalanacak.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%33,3
%33,3
%33,3
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

01.04.2020

YENİ BASKI

Kapağı önceki kapaklara göre daha basit buldum. Buna rağmen çevirisi mükemmel olmasa da önceki baskılara göre güzel. Seri hakkında konuşmak gerekirse "Ben fantastik okuyucusuyum." diyen herkesin okuması gereken bir seridir Zaman Çarkı

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.