0/5 - 0 Kişi Yorum Yap, Kazan!
5,83 TL
8,33 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 16 - 18 Kasım
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Tüm dünyada endişeyle beklenen pandemi gerçekleşiyor mu?

Şu anda buna kesin bir yanıt vermek mümkün değilse de her geçen gün evet cevabına doğru yaklaştığımızı düşünebiliriz.

Son beş yılda ortaya çıkan kuş gribi olgularınında halen sürmesi bu virüsle pandemi olasılığının tam ortadan olarak ortadan kalkmadığını düşündürse de mart-nisan aylarında Meksika ve Amerika, ardından tüm kuzey yarım kürede yayılan, insandan insana kolaylıkla bulaşan yeni karışım influenza A (H1N1) virüsü özellikle insandan insana kolay bulaşması ve yayılım hızı ile pandemi olasılığını daha da güçlendiriyor. Biz konunun uzmanları bu bilgilere çok farklı kaynaklardan ulaşabiliyoruz, bilginin aktarımında yetersizlik yaşayabiliyoruz.

Bu kitabın oluşturulmasındaki amacımız detayları ile bu konudaki olanları, muhtemel olacakları, bireylerin kendilerini nasıl koruyacaklarını, hastalarına nasıl yardımcı olacakları bilgilerini henüz zaman varken ulaştırabilmektir. Henüz belirsiz olan çok fazla nokta olsa da zaman içinde yerleşecek bilgilere de temel oluşturacaktır. Fikri veren, proje haline getiren Eflatun Yayınevi yöneticisi Prof. Dr. Sayın Kadri Yamaç ve yayınevi çalışanlarına ve elbette ki kendilerinden aldığım vakti büyük bir sabır ve sevgi ile destekleyen canım annem, sevgili eşim ve biricik Dilhan'ıma teşekkür ederim.

Sağlıkla…Sayfa Sayısı: 65

Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe
Yayınevi: Efil Yayınevi Yayınları

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız