Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Dol Karabakır Dol Kitap Açıklaması

 

Sevmek
Güzel meslek
Ama zor
Can dayanıyor
dayanmasına
Ama yürek
Gitti gidecek

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

19.11.2020

Dol Karabakır Dol

Buram buram Anadolu kokan. toprak, baha, mevsim kokan...yaşamın tam orta yeri olan dolu dolu bir şiir kitabı Bedri Rahmi Eyüboğlu'nun yaşadığı zamanı, mekanı, toplumu, inançları, bütün kültürel değerlerini akıcı, dupduru bir Türkçe ile resmerder biçimde ortaya koyduğu muhteşem eser.şiir tadına varırken kendini hayatın içinde , geçmişin ortasında bulmak zevkle okurken düşünmek bu kitapla mümkün.mutlaka okunası bir kitap, hatta defalarca satırları çizerek...

23.03.2020

Bedri Rahmi

Bedri Rahmi'nin buram buram Anadolu kokan harika şiirleri. Gerçek bir sanat insanı...

13.10.2009

Dol Karabakır dol...

Türk mozağinin, resminin, şiirinin, nesrinin; insanının, doğasının, yapısının, örfünün, adetinin, solmayan neşesinin, kırılmayan ümidinin, entelektüelitesinin ve duygusal zekasının üstün bir uygulayıcı ve betimleyicisi olan Bedri Rahmi´nin en güzel şiirleri yani bütün şiirleri... Her yaprakta ayrı bir haz dalgası, her mısrada tadına doyum olmayacak bir lezzet... Bu kitabı aldığınız gün bayramınız olacak.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.