46,8 TL
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 18 Ağustos - 21 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Dokuz Kehanet Kitap Açıklaması

 


... 'Dokuz Kehanet' , hayatı tanımlayan 9 anahtar ile açılan, gizemli bilgilerden oluşuyor. Peru yağmur ormanlarında bulunan elyazmalarında ortaya çıkan bu bilgilerden yola çıkarak hayatımızda hala meydana gelen olaylarla nasıl bağlantı kurabileceğimiz anlatılıyor... ve bu kitapta önümüzdeki yıllarda neler olacağı da şimdiden gösteriliyor. Bu kitabın yayınlanmasından sonra dünyanın geleceğinin tekrar gözden geçirilmesi gerektiği ortaya çıktı. 'Dokuz Kehanet', eski bilgilerin insanı ne derece etkilediğini, hayatta bulunmamızın nedenini berraklıkla algılayabileceğimizi de öğretiyor. Ayrıca öğretinin sağladığı yepyeni enerji ve iyimserlik, yarınlara çok daha sağlıklı adımlar atmamızı sağlayacak.Yaşamı tümüyle değiştirecek böylesi kitapta ancak on yılda bir yazılır. -New York Times- 'Dokuz Kehanet'in ışığında insanlık tarihi ve gelecekle ilgili teoriler tümüyle yeniden gözden geçirilmeli. Çarpıcı bir başyapıt." -Washington Post-Sayfa Sayısı: 269

Baskı Yılı: 2003


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

24.03.2016

Dokuz önemli yaşam anahtarı.

Sıradan bir roman içerisinde hayata dair çok önemli  düşündürücü, uygulama örnekli, realiteyi değiştirebilecek hususlar maddeler halinde akıcı bir şekilde sunulmuş. Kesinlikle her seviyede ki okurun okuyabileceği tarzda ama çok ciddi izler bırakan bir kitap. Kesinlikle okunmalı.

15.03.2012

Arkadaş olduk :))

Kitabı o kadar çok okudum ki kahramanları ile arkadaş oldum. Karakterlerinden yola çıkarak neredeyse yolda görsem hepsini bir bir tanıyacağım. :)) Okunmalı ve okutulmalı. Ama belki de kitaplar seçiyordur okuyucularını...:)

19.12.2007

Güzel.

"Hayatınızı değiştirmenin 5 yolu" tarzı kitaplardan nefret ederim ama bu kitapta derin bir düşünce yolu güzel bir hikayeye katılmış. Kahramanlarla beraber adım adım yürümek mümkün.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.