Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


"Doğayı Koru" serisi küresel ısınma ve çevre duyarlılığı hakkında farkındalık oluşturmak için hazırlanmıştır. Çocuklara, hikâyeler ile ana fikirleri doğrultusunda çevreyi korumanın önemini kavratıyor ve düşünmeye sevk ediyor. Çocuklarımıza doğanın değerini ve neler yapmamız gerektiğini öğretirken, bir yandan da evimizde işimizde nasıl tasarruflu davranarak daha az tüketmenin önemini öğretmektedir. Bu seri, doğal kaynaklarımızın korunması ve bu konuların önemi üzerinde duran çevre bazlı hikâyelerden oluşmaktadır.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 32

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Dört Göz Yayınları

 

Puanlamalar

%80
%0
%0
%0
%20
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

11.06.2003

Komik

Öncelikle şu var: Dylan'ın bu yorumu sahiden beğenip beğenmediği konusunda bir fikrim yok; ama eğer sahiden beğendiyse, herhalde sarhoş bir anına denk geldi. Şarkının İngilizce olması beni pek ilgilendirmiyor: Dil, şarkıdaki anlamsızlığın nedeni olamaz. İkincisi, Eurovision kimler için neden bir "rüya" idi, anlamakta zorlanıyorum. Daha birkaç yıl önce "yahu ne çatlakmışız, eskiden şu Eurovision denen komediyi nasıl da milli mesele haline getirir, Haçlı Seferleri devam ediyor işte, kimse bize puan vermiyor," diye düşünen bizim deha reenkarnesi medyamız değil miydi? Öyleydi. O halde şimdi bu zafer sarhoşluğu nedendir? Sahi, Sertab bir kutlamayı hak edecek kimlerle yarışmıştır? Radiohead'le mi, örneğin? Nick Cave'le mi? Pink Floyd'la mı? Hadi onları geçtim, Rolling Stones'la mı? Yoksa zaten kimsenin tanımadığı müzisyen müsveddesi bir güruhla mı? Cevap: B Şıkkı. Sonuç: Milli kompleksimizi üstümüzden ömür billah atamayız, ulaşamadığımız ciğere ulaşınca burun kıvırmaktan vazgeçeriz. Kıssadan hisse: Böyle gelmiştir, böyle gidecektir. Hayat da epeyce bir berbattır.

11.06.2003

Sevişmek Bir Dakika!

Bir yerde sanırım bir terslik var; şimdi yıllarca Eurovision ortamlarını kovala, Türkiye müziği yapacağım diye kendini parala, sonunda İngilizce bir parça yap ve yarışmayı kazan. Şarkının İngilizce şarkı sözleri yanlış değil de, o ritmler nedir öyle? Düpedüz Arap melodileri; ki üzerine milyonlarca kez şarkı yazılmış olan Arap melodileri! Bu tip melodilerin her daim iş yapacağını düşünen (soğuk Avrupalılar'ın dümdüz bellerini basit bir Arap ezgisiyle nasıl da komik komik oynatmaya çalıştıkları düşünülürse) ticari zihniyetin bir başarısıdır bu! Ortada sanat namına bir şey de yoktur!

28.05.2003

İşte Gururumuz!

Sertab Erener "Everyway That I Can" ile 28 yıllık Eurovision rüyamızı gerçeğe dönüştürdü! Teşekkürler Sertab! Şarkı gerçekten de mükemmel! Zaten dinlemeyen, duymayan kalmamıştır ama evde, arkamıza yaslanıp bir kere daha içimize sindirmemiz gerekiyor parçayı bence. Danslarıyla, sahne şovuyla, müziğiyle, herşeyiyle KESİNLİKLE hakkıyla birinciliği hak eden Setab'a olan teşekkürümüzü bu single'lı alarak gösterelim.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.