9,9 TL
Standart Teslimat : 20 Mayıs - 23 Mayıs
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Dinleyici Kitap Açıklaması

 

Bir Psikolog ve sıra dışı bir vaka...

 

“Bu kadar mı?

Bizden tek istenen bu mu sence?

İyi ol, iyi şeyler düşün ve dünyanın da enerjisi değişsin…”

 

Bu, Malcolm ve Noah’nın hikâyesi. İlişkilerin, cinsiyetin, yetişkinliğin sınandığı, insanların kirli ve gerçek yüzlerinin ortaya çıktığı, duyguları altüst eden bir roman. Zihninizin karanlık köşelerine ışık tutacak bu hikâyede, o köşelerden kimlerin ya da nelerin çıktığına şaşırmakla kalmayıp kendinizi sorgulayacaksınız.

Öyle ki, kendi gerçekliğinizden ne kadar uzaklaşırsanız, etrafınızdakiler de sizi bambaşka biri olarak görmeye başlar, artık farklı biri olmuşsunuzdur. Kimliğiniz değişmiştir, buna uygun davranmak ve yaşamak zorundasınızdır. Sevgilinizi, ailenizi, en önemlisi de kendinizi bambaşka biri olarak görürsünüz. Bir düşünün, tıpkı Malcolm ve Noah’nın düşündüğü gibi, tıpkı sizin düşündüğünüz gibi.

 

“Rachel Basch, bireylerin kimlik mücadelelerine büyüteçle bakarken, kendini ve başkalarını sevmenin dokunaklı hikâyesini yazmış.”

Booklist

 

“Bu hassas hikâyede kendini ifade etme dürtüsü ve dinlemenin gücünü çok daha iyi öğreneceksiniz.”

Bustle

 

“Bir insanın acısı diğerini uyarmalıdır, baba kızına, anne oğluna öğretmelidir hayatı. Dünya ise herkese yaşamayı ve dinlemeyi öğretecektir.”

The Washington Post

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.