Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Dil ve Erken Okuryazarlık Becerilerinin Geliştirilmesine Yönelik-Etkileşimli Kitap Okuma Programı EK Kitap Açıklaması

Dil ve Erken Okuryazarlık Becerilerinin Geliştirilmesine Yönelik-Etkileşimli Kitap Okuma Programı EK

 

Kitap Tanıtım Yazısı : (Arka Kapak)

Bu kitapta, okul öncesi dönemde dil ve erken okuryazarlık becerilerinin geliştirilmesine yönelik bir müdahâle yönte­mi olarak geliştirilen Etkileşimli Kitap Okuma Programını (EKOP) ayrıntılı bir şekilde tanıtmayı hedefledik. EKOP, gerek bireysel, gerek grup çalışmaları yoluyla öğretmen­lerin sınıflarında rahatlıkla kullanabilecekleri, mevcut okul öncesi eğitim programı ile uyumlu, farklı kazanımları aynı anda çalışabilmelerine olanak tanıyacak şekilde esnek ve kapsayıcı bir yaklaşım sunmaktadır. Ayrıca, aileler tara­fından da rahatlıkla uygulanabilmesi EKOP’un en önemli özelliklerinden birini oluşturmaktadır.

 

Puanlamalar
%0
%100
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

14.11.2019

mutlaka okunmalı

Etkileşimli okuma ; diyaloğa dayalıdır ve yetişkin ile çocuk arasında,etiketleme ,yorum yapma ,soru sorma ve yanıtlama gibi süreçleri kapsayarak etkileşime olanak tanıyan bir yaklaşımı içermektedir.Çocukların ,okunan öykü ile ilgili deneyimlerini sözel ve sözel olmayan yollarla aktarmalarına olanak tanıyan etkileşimli okuma ,kuramsal olarak daha önce de denildiği gibi ,sosyal etkileşime dayanmakta ,dolayısıyla çocukların etkin katılımına odaklanmaktadır.(alıntı )Çocuklara kitap okumaya başlamadan önce her ebeveynin yada eğitimcinin mutlaka okumasını düşündüğüm kitap.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.