0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
35,5 TL
50,0 TL %29
24 Saatte Kargo!
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Derviş-Doğum Kitap Açıklaması

Elinizdeki kitabın yazımı sırasında, ki kitap el yazısı ile ve toplamda 9 günde yazılmıştır, kendi düşünce sistematiğimiz toplamda bir iki dakika hariç hiçbir zaman devreye girmedi. İlk saniyeden başlayarak son cümleye kadar geçen sürede “barajın” kapakları adeta sonuna kadar açılmış ve bizim kontrolümüzde olmayan bir akış başlamıştı. Böyle bir şeyi ilk kez yaşamıştık; beyin denen dünyasal filtre tamamen devre dışı bırakılmış ve bilgi “geldiği şekliyle” kitaba aktarılmıştı.

Muhafazakar olduğunu söyleyen canlar kadar Evrensel olduğunu söyleyen bazı canlarımızın da inançlarını zorlayacak olan kitabın içindeki Kozmik bilgiler öyle sanıyoruz ki ancak bu kadar açık aktarılabilirdi; en başta da Elif’in, Kozmozların, Hakk’kın ve “ötesi”nin yapısı ile ilgili olanlar!

Tercih bizim olsa bu kadar açık olur muyduk doğrusu bilemiyoruz. Belli ki, kitaplarımız aracılığı ile bu güne kadar paylaştığımız bilgilerde gereğinden fazla cimrilik yapmışız ki bu kez tercih elimizden alındı ve “barajın” duvarı yıkılıp bilgi nasıl geldiyse aynı şekilde kitaba aktarıldı. Ne diyelim, hayırlısı olsun.

Okuyan her canın bilincinde yeni ufuklar açması umuduyla...

Sonsuz Sevgiyle…

(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.