4/5 - 11 Kişi Yorum Yap, Kazan!
15,6 TL
24,0 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 22 - 24 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Derin

Kendinizden ve yaşanmışlıklarınızdan birer parça bulabileceğiniz Derin, sizi içinizde bir keşif yolculuğuna çıkarıyor. Hayatın tüm sürprizlerini, tüm gerçekliğiyle bu kitabında yansıtan usta yazar Meltem Güner, kitabını bir dönüşüm hikayesi olarak tanımlıyor. Okurken kendinizi sorgulayacağınız, yaşadığınız hayatı ve çevrenizdekileri inkar ve kabul çerçevesi içerisinde değerlendireceğiniz bu kitap, size hayata dair pek çok şey öğretiyor.

Derin karakteri ile can bulan eser, insanın kendinden ne kadar uzağa gidebileceğini ve neleri değiştirebileceğini de gözler önüne seriyor. Bir çırpıda okuyacağınız, okudukça şaşıracağınız ve kendinizi bulacağınız bu kitap, sizi adeta hayata karşı olgunlaşma evresinde yolculuğa çıkarıyor.

 

Öz Benliğinize Yolculuğun Tasviri: Derin

Kitaba ismini de veren başkahramanımız Derin, kendine hayat telaşesi içerisinde kurduğu baskının altında çırpınan bir ruh. Bu haliyle Meltem Güner’in de deyimiyle Derin karakteri, aslında günümüz insanını anlatıyor. Kendisine rehber edindiği karakterlerin de etkisiyle başına gelen olayı çözümlemeye çalışan ve sorunlarıyla baş etmeyi öğrenen Derin’in kendi iç sesiyle olan kavgası, kitapta sıklıkla yer alıyor. Hayata geliş amacından, hayatta tesadüf diye nitelendirilen tüm olaylara değin her şeyi sorgulayan ve cevaplar arayan başkahramanımızın kendine dönüşüm hikayesi anlatılıyor.

Son derece meraklı bir karakter olan Derin’in, hepimizin içinde yaşadığı inkar ve kabullenme sürecini, sürpriz bir sonla okuyacağınız kitap, sizi içinizde derin bir yolculuğa çıkarıyor.

 

Bunu Biliyor muydunuz?

Meltem Güner, Derin kitabını 2012 yılında açtığı blog sayfasında kaleme aldığı farklı konular ışığında şekillendirmiştir.

 

En Sevilen Kitaplara Hemen Sahip Olun!

En özel romanlar ve en çok satanlar, avantajlı fiyatları ile sizi bekliyor. Mobil ve web üzerinden sipariş verebileceğiniz “edebiyat” türünün en güzel örneklerine sahip olmak için beklemeyin ve hemen incelemeye başlayın!

 

 

Puanlamalar

%63,6
%18,2
%9,1
%0
%9,1
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

20.07.2019

Derinleşme Çabası

Okumayanlar için ayrıntı vermek istemiyorum. Fakat yüzeysel de olsa bir şey söylemek gerekirse; derinleşememiş ama derinleşmeye çalışan, sorularının cevapları aslında belli ama o belli olan yola girmek istemeyen, maddedeye takılan bir kadın okudum ben. Kurgu, üslup ve akıcılık çok iyi. İki günde okudum.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız