0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
11,25 TL
15,0 TL %25
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 07 - 11 Aralık
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Denemedi Demesinler Kitap Açıklaması


Dış dünya zihnimizde şekil bulurken son ürünlerinden biri de düşüncedir. Düşüncesi insanın bilişine, belleğine derinlik kazandırırken bir yandan da o derinliğin nasıl dolduracağını gösterir. Bu konuda en yardımcı olan, insanın elinden tutan yardımcılardan biri de deneme yazılarıdır.

Deneme yazı türü -düşüncenin odağında- iç dünyadan dış dünyaya anlamlar aracılığıyla kurulmuş işlevsel bir köprü ödevi görür. Denemeler dış dünyanın yanından eksik etmediği aydınlığını iç dünyanın karanlığına düşürür. Aydınlatılan alanlar boyunca insan kendisi hakkında artmış farkındalıklar yaşar. O noktadan başlayarak ne iç ne de dış dünyada insan ve topluma değin karanlık tek bir nokta kalır.

Yazarımız Yıldırım B. Doğan, deneme yazılarıyla düşüncelerin aydınlattığı derinliklerde keyif dolu bir yolculuğa çağırıyor sizi.
(Tanıtım Bülteninden)



Sayfa Sayısı: 104

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kurgu Kültür

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.