32,85 TL
Standart Teslimat : 23 Mayıs - 26 Mayıs
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Demir Yastık Kitap Açıklaması

 

“Demirden yastığa mühürlenmişti kaderim.‘Oğullar babasının kaderini yaşar’ sözü sanki benim için söylenmişti. Babamın katmerleşen mutsuzluğu yaşadıklarımın yanında cenneti... Annemin merhametsiz rahmi sevgi yerine zehir akıtmıştı her gün şekillenen suretime. Annemin istemediği çocuk olarak geldim dünyaya ve doğumumda mühürlenen kaderim bir daha asla açılmadı. Merhamet çocukluğumdan düşman kesilmişti bana. Adını biliyordum sadece, fakat nasıl bir duygu olduğunu asla öğrenemeyecektim.Dileğim, dünyamı cehenneme çevirenlerin bana çektirdiklerinin zerresini çekmemeleri…Kaderin onlara adaletle muamele etmesi... ‘Kendi yazgısına hükmedemeyen kendi yolunu çizemez.’ Bütün ağırlığını ruhumda taşıdığım dünya, bana bu cümleden başka bir şey öğretmedi.” Merhametle ile zulüm arasına kurulan sırat köprüsünün ağırlığını yüreğinizde hissedeceksiniz. .

(Tanıtım Bülteninden)

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

11.10.2018

Kesinlikle tavsiye ederim.

Bir rastlantı sonucu karşılaştık kitabını hediye etmişti kesinlikle okunulmasi gereken bir kitap sonunu merak ederek hızla bitirdim ve bu yaşananların gerçek olduğunu öğrenince çok üzüldüm ve keşke yazara kim bu hikayede ki babanizmiydi diye sormayı çok ıstemisin dir.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.