25,35 TL
Standart Teslimat : 14 Temmuz - 17 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Dayak Birincisi Kitap Açıklaması

 


Muzaffer İzgü, bir gülmece ustası. Taşlama ve yergi arası bir anlatımla işlediği öyküleri düşündürücü olduğu kadar, güldürücü öğeler taşıyor. Anlattığı insanları, olayları en çarpıcı yanlarıyla ele almaktaki ustalığını okurları biliyor. Gülmecenin gücünü, onun öyküleriyle açık seçik anlayabiliyor çünkü.Sayfa Sayısı: 174

Baskı Yılı: 2004


Dili: Türkçe
Yayınevi: Bilgi Yayınevi

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

16.02.2008

Teşekkürler Muzaffer hocam

Babamın armağanı olan MUZAFFER HOCAM´ın eserlerinden birisi daha..Babam ben çocukken kitaplarının yerinden bir milim bile oynamasına, en ufak buruşmasına kırışmasına bile katlamazdı. Kitaplarını hastalık derecesinde severdi. Ta ki kanser olana kadar. Sevdiği ne kadar kitabı varsa, ben babamı onlardan ayırmaya kıyamazken, babam hepsini kendi elleriyle seçti ve bana teklif etmediğim halde verdi. İnternet kanalıyla çok sık kitap alışı yapıyorum. Oğlum için Muzaffer Hocam'ın son çıkan hemen hemen bütün eserlerini almıştım zaten. Ama babamın verdikleri bana hem düğün bayram oldu hem de eşsiz bir emanet. Oğlum da tutkulu bir şekilde kitap okuyor ve belki bir gün babamın yadigarı olan bütün kütüphaneyi oğluma hediye edebilirim..İnşallah..Kim bilir?. KAÇIRMAYIN DERİM..

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.