4/5 - 20 Kişi Yorum Yap, Kazan!
34,0 TL
40,0 TL %15
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 22 - 25 Kasım
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Editörlüğünü Nobel ekonomi ödüllü iktisatçı Peter Diamond'ın Hannu Vartiailen ile yaptığı davranışsal iktisat alanında temel yapı taşı olan bu kitabın Türkçeye çevrilmesiyle birlikte Türkçe davranışsal iktisat literatürüne önemli bir katkı sağlanmıştır. Davranışsal iktisat alanında uzmanların araştırmaları sonucunda oluşturulmuş bu çalışma, davranışsal iktisadı hem kapsamlı bir şekilde açıklamakta hem de davranışsal kamu ekonomisinden, kalkınma iktisadına, davranışsal hukuktan, ücretlerin belirlenmesine, karşılıklılığa ve adalete, sağlık ekonomisinden, örgütlerin iktisadi davranışlarıyla olan ilişkisine kadar geniş bir yelpazede sunmaktadır.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 332

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Nobel Akademik Yayıncılık

 

Puanlamalar

%85
%0
%5
%0
%10
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

06.08.2019

Davranışsal İktisat

Uygulamalarıyla anlatılmış güzel bir kitap. Davranışsal iktisat ile ilgili biraz daha detaylara girmek istiyorsanız tavsiye ederim. Editörü Hatime Kamilçelebi Hocamdır. Kendisinin davranışsal iktisat alanında çok büyük başarılara daha imza atacağını düşünüyorum. İsmiyle davranışsal iktisat özdeşleşmiş gibi geliyor şimdiden.

22.10.2018

Davranışsal İktisat ile ilgili ufuk açıcı bir kitap

Davranışsal iktisat alanında okuduğum en iyi kitaplardan biri diyebilirim. Mahfi Eğilmez de sayfasında bahsedince alıp okudum. Mükemmel!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız