Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Çocuklarla Felsefe Sohbetleri Kitap Açıklaması

 

Çocuğunuzun sorduğu ani bir soru karşısında hiç şaşırıp kaldığınız oldu mu? Her ebeveyn gibi siz de mutlaka böyle sorularla karşılaştınız: “Ben nasıl oldum?”, “Bebek nasıl yapılır?”, “Neden kız (ya da erkek) olarak doğdum?”, “Ölmek nedir?”, “Öldükten sonra ne olur?”...

Bu baş döndürücü sorular beklemediğiniz bir anda ortaya çıkar ve yetişkinler çoğu zaman bu sorular karşısında çaresiz kalıp ilk anda cevap veremezler. Bu elbette ki üzücü bir durumdur.

Ünlü Fransız düşünür ve yazar Roger-Pol Droit, ebeveynlere çocuklarıyla bu diyaloglara nasıl korkmadan gireceklerinin püf noktalarını anlatıyor. Çocuklarla Felsefe Sohbetleri, ciddi içeriği ve eğlenceli anlatımıyla pratik tavsiyeler ve fikirler rehberi...

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

15.04.2019

yetişkin kitabı

bu kitap çocuklar için değil zaten. çocuklardan gelen ani sorulara cevap vermemizi sağlıyor yada yardımcı oluyor

11.08.2014

Yaş aralığı

Çocuk kitaplarında hangi yaşa uygun olduğunun belirtilmesi çok önemli diye düşünüyorum. Hele felsefeye başlangıç gibi bir konuda. Yaşa uygun olmayan kitaplar, çocuğun kitap sevgisini köreltebilir.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.