Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Çocuğunuzun Beynine Hoş Geldiniz

Çocuğunuzun Beynine Hoş Geldiniz

Çocuğunuzun Beynine Hoş Geldiniz

10/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
  • Yeni

Çocuğunuzun Beynine Hoş Geldiniz
Yayınevi :

İndigo Kitap

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Doğum Öncesi Dönemden Üniversite Çağına Kadar Beyin Gelişimi

Nörobilimci ve aynı zamanda birer ebeveyn olan Sandra Aamodt ve Samuel Wang Çocuğunuzun Beynine Hoş Geldiniz'de uyku problemleri, dil öğrenimi, cinsiyet farklılıkları ve otizm gibi çarpıcı konuları ele alarak beyin gelişimini tüm yönleriyle açıklıyor.

Çocukların nasıl düşündüğü, ebeveynlerin bir türlü çözemediği sırlardan ve zorluklardan biridir. Çocuklarını zeki, güçlü ve mutlu yetiştirmek isteyen aileler vitaminlerden DVD ve oyuncaklara kadar her yolu deniyor. Ama gerçek bilim aslı olmayan pazarlama tekniklerinden nasıl ayırt edilebilir? Peki ya çocuğunuzun bebeklikteki, okul çağındaki ve ergenlikteki beyninde gerçekte neler oluyor?

Bu kitap gebeliğin başlangıcından üniversiteye kadar olan tüm dönemleri ele alıyor, çünkü bu konudaki pek çok kitap ilk üç yılla sınırlı kalsa da, beynin gelişimi çok daha uzun süre devam eder. Bir çocuğun beyninin gelişimi ve olgunlaşması, on yıllar süren karmaşık bir süreçtir. Beyin, üniversite çağına kadar gelişmeyi ve çevreye uyum sağlamayı sürdürdüğü için çocuğunuz yenidoğan, bebek ya da ergen de olsa bu kitaptan yararlanabilirsiniz.

 

 (Tanıtım Bülteninden)

 

Kapak Uygulama: Yasin Öksüz

 Editör: Nil Tuna

 

 

 

Hamur Tipi : 2. Hamur

Sayfa Sayısı : 320

Ebat : 15 x 23

Baskı Sayısı : 1. Basım

İlk Baskı Yılı : 2018

ISBN: 9786052361856


Yorumlar (0)

Henüz yorum yapılmadı!