60,0 TL
Standart Teslimat : 06 Temmuz - 09 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Cilveli Yazılar Kitap Açıklaması

 

Cilveli Yazılar, İbrahim Demirci’nin M. Asım Gültekin’in talebi üzerine kaleme aldığı ve çeşitli müstear isimlerle yayımlanmış yazılarından bir seçme. Bu seçmede “cilve” kelimesi sadece iki kez kullanılmıştır:
Sözün cilvelerindendir tumturak ve hayatın cilvelerine benzer. Biri vardır, yaşadığı küçücük bir rahatsızlığı öyle tumturaklı anlatır ki, başından dünyanın en vehim hastalığı geçmiş sanırsınız; onu dinlerken kendi hastalığınızın kat kat büyük olduğunu hatırlayıp neye ve kime şaşacağınızı şaşırırsınız: onu abartılı tumturakına mı, kendinize ve zavallı dilsizliğine mi, tumturakın çekiciliğine kapılan kabukçulara veya ona pabu. bırakmayan basiret ve feraset sahibi özcülere mi?
Mizân olmasa ne olurdu hâlimiz?
Cilveli Yazılar’da samimi suallere verilmiş daha samimi cevaplar bulacağınızı ümid ediyoruz. Yanıtlanmamış sorular da cabası!

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.