Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Charlie'nin Çikolata Fabrikası (Üç Kitap Açıklaması

 


Ve dünyanın en harika mucidi Bay Willy Wonka, muhteşem çikolata fabrikasının kapılarını beş talihli çocuğa açıyor. Bu, Charlie'nin hayatının fırsatı! içeride onu rengârenk şekerlemeler ve erimiş çikolata ırmağı bekliyor. Tek ihtiyacı ise bir Altın Bilet.

Roald Dahl'ın en sevilen karakteri Willy Wonka'nın Eşsiz dünyasını üç boyutlu keşfedin.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 22

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Can Çocuk Yayınları

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Soluksuz Serüven Aralıksız Eğlence
Nurduran Duman

Gulyabani paçası, fil hortumu, çavuşkuşu yumurtası, yabandomuzu burnu, boğa boynuzu, devanası kuyruğu, sümüklüböcek yavrusu sümüğü, ayıbalığı bıyığı (ya da denizayısı sakalı), ala göğüslü albatros gagası, tekboynuz tırnağı, tekeböceği duyargası, suaygırı kalçası, köstebek derisi, cağırtlakkuşu yumurtası akı, karakoncolos ayağı (ayağı bulunmazsa kolu da olur), meyankökünün kare kökü, katıryılanı dişi (dişisi olursa daha iyi), baba hindi göğsü. İşte size Bay Willy Wonka’nın Wonka-Vita’sının içerdiği malzemeler. Her Wonka-Vita hapı 20 yıl gençleşmek demek. Meraklı okurlar bileşimin tam tarifini Charlie’nin Büyük Cam Asansörü’nde bulabilirler.

.

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

31.01.2015

muhteşem hız

kitap siparişinden çok kısa sürede elime ulaştı.3 boyutlu kitap için oldukça iyi dizayn edilmiş yaş aralığı olarak 6-8 uygun

29.01.2015

Tek kelime ile muhteşem..

Bir okulöncesi öğretmeni olarak bayıldım. Verdiği ders niteliğindeki hikaye örgüsü-ki çağımızın problemidir- çok güzel işlenmiş. Sayfaların kalitesi,görsellik ve her an her yerden sürprizlerin çıkması..ne diyebilirim ki idefixe gerçekten çok teşekkür ederim beni bu eşsiz kitaplarla buluşturduğu ve bunu ulaşılmaz kılmadığı için..

07.08.2014

Altın Bilet

O kadar guzel ki!  Bir cocuk gibi hevesle cevirdim sayfaları. Uc boyutlu görseller etkileyici. Bu tarz kitapların pek çoğunda olduğunun aksine işi sadece 3 boyutlu resimlere bırakmamışlar,  geniş betimlemeli okuma bölümleri var, böylece hikayenin içine iyice dalıyorsunuz kelimenin tam anlamıyla ... Çocukların heyecanı görülesi..  Kitabı bitirince anladım ki biz altın bileti kazanmışız  !

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.