3,5/5 - 5 Kişi Yorum Yap, Kazan!
16,9 TL
26,0 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 21 Ekim
Standart Teslimat : 22 - 24 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Feyyaz Ünal tarafından kaleme alınan bu eser, aile şirketlerinin yapısını ele almayı amaçlamaktadır. Profesyonel olarak 2 yıl dışarıda çalıştıktan sonra aile şirketindeki yönetici yetiştirme programına davet edilen bir aile bireyinin, şirketi ve şirketteki kültürü iyileştirme hikayesini okuyacaksınız Yazar hala çalışmakta olduğu grup şirketlerine adım attığı ilk günden beri ne hatalar yaptığını, karşılaştığı problemleri nasıl çözdüğünü ve bu süreçte yaşadıklarını samimiyetle anlatmaktadır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%20
%60
%0
%0
%20
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

18.09.2019

Cevaplar içimizde

Deneyimlerin doğru irdelenerek herkesin kendi şirketi için uygulayabileceği modelleri barındıran bir kitap. Özellikle büyüklere yazılan mektuplar çok samimi ve etkileyici.

16.09.2019

Gemiyi Fırtınada Yürütebilmektir Esas Olan

Her şirket kalıcı olmak ister. İnsanlar geçicidir. Biz bu topraklardan aldığımızı bu topraklara vermeye devam ettiğimiz, doğru işler yapıp doğru insanlar olduğumuz sürece  Batı Anadolu Grubu’nun başarılı olacağına inandığını ifade etmiş Feyyaz Bey değerli eserinde. İçinde bulunduğumuz süreci geçmişten bugüne anlatan, özetleyen kitabın belki de en can alıcı noktası bu kısmı bence. Her çalışanın kendisi için birşeyler bulabileceği kitabını herkese  öneriyorum. Yüreğine, emeğine, kalemine sağlık…

16.09.2019

İş hayatı için güzel bir kılavuz

Bir yöneticinin notlarını, hikaye tadında okuyacağınız güzel ve etkileyici bir kitap. Yazım dili sıkıcılıktan çok uzak ve akıcı. Eminim ki sizler de, benim gibi not alacağınız ve iş hayatınıza yansıtacağınız birçok ipucu bulacaksınız.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız