4,5/5 - 11 Kişi Yorum Yap
13,65 TL
19,5 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 05 Ağustos - 10 Ağustos
Standart Teslimat’ta 50 TL üzeri kargo bedava!

Cesaret Kulübü Kitap Açıklaması

Bu kitap binlerce beyaz yakalı çalışan arasından seçilmiş , hayatın anlamını , kişisel yolunu kaybetmiş herhengi birinin , yeniden varoluş yolculuğu öyküsüdür.Kendini fark etmenin ,kayıp parçalarını bulmanın , bütün olmanın hikayesidir.

Yeniden umutlanabilmenin , hazzın gerçek kaynağına ulaşabilmenin , statü denilen yapay değerlere sırtını dönebilmenin , korku ve kaygılarından arınıp sevgiye ulaşabilmenin hikayesidir.

Ve bu hikayenin başlayabilmesi için gereken tek şey cesarettir.

Büyük bir bankada İk Genel Müdür Yardımcısı olan Kartal Ulaş, gelecekte kaybolmuş, geçmişin yükünü omuzlamış, anı kaçırmış bir beyaz yakalıdır ve pozisyonu gereği on binlerce kişinin kariyerinden sorumludur.Peki, kendi sorumluluklarının ne kadar farkındadır?

Günümüz kapitalist iş dünyasında hayatta ve ayakta kalmak için kaç zar atmanız gerekir?

Son zarı sadece kendiniz için atın!

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%90,9
%0
%0
%9,1
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

12.02.2019

Etkileyici

Hem çok keyifli ve kendini okutan bir kitap, hem de bu keyifli okumanın içinde insanı içsel bir yolculuğa çıkaran ve hayatla ilgili doğru soruları sormasını asğlayacak bir rehber. Yazarın daha önceki eserleri kısa yazılardan oluşurken, yazmış olduğu bu ilk roman, kaleminin ne kadar kuvvetli olduğunu tekrardan kanıtlamış.

12.02.2019

Cesaret Kulübü

Yazar, iş dünyasında elde ettiği geniş deneyimleri üst düzey psikolojik tespitlerle yoğurarak okuyucunun önüne sunuyor ve okuyucuyu da kendi içinde bir yolculuğa sevk ediyor. Herkesin okumasında yüksek fayda olacağını düşündüğüm, insanın hayata bakılını pozitif yönde etkileyebilecek bir eser.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.