Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Birileri size sürekli gülümsüyorsa, muhtemelen siz de herkese gülümseyen birisinizdir. Tam tersine, gülümsemiyor buna karşılık sürekli asık suratlı bir şekilde insanları süzüyorsanız, o zaman sizi gören insanlardan gülümseme bekleyemezsiniz.

Çekim Yasası'na göre benzerler birbirini çeker. Olumlu veya olumsuz düşüncelere yoğunlaşarak hayatımıza olumlu veya olumsuz sonuçlar doğurabiliriz. Bu yasa insanların ve düşüncelerin saf enerjiden oluştuğunu ve benzer enerjilerin birbirlerini çektiğini kabul eder.

Başarı, sevgi, güven, güç, cesaret, bolluk beklerseniz, hayatınıza başarı, güven, güç, cesaret ve bolluk çekersiniz.

Başarısızlık, yalnızlık, korku, çaresizlik ve fakirlik düşünürseniz, hayatınıza başarısızlık, yalnızlık, korku, çaresizlik ve fakirlik çekersiniz.

Douglas Fairbanks'in uzun süre çok satanlar listesindeki yerini korumuş bu kitabı ile hayata olumlu bakmanın ve bir kahkahanın bile hayatınızı nasıl bir anda değiştirebileceğine şahit olacaksınız.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 192

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Tutku Yayınevi

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız