4/5 - 164 Kişi Yorum Yap, Kazan!
36,4 TL
56,0 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 22 - 24 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Harvard Üniversitesi Simgebilim Profesörü Robert Langdon başından vurulmuş bir halde hastane odasında gözlerini açar. Ne buraya nasıl geldiğini ne de nasıl vurulduğunu hatırlamaktadır. Camdan gördüğü manzara karşısında altüst olan profesör, evinden binlerce kilometre uzakta, Floransa’da olduğunu anlar. Yaşadığı korkunç baş ağrısına eşlik eden tek şey; sürekli kâbuslarında gördüğü kan kırmızısı bir nehrin karşısından kendisine seslenen gümüş saçlı güzel bir kadın ve toprağa baş aşağı gömülü can çekişen bedenlerdir. Langdon gördüğü kâbusları anlamlandırmaya çalışırken kadın bir suikastçı tarafından takip edildiğini, kendine tedavi uygulayan doktorlardan biri gözlerinin önünde vurulunca anlar. Hastanede görevli diğer doktorlardan biri olan Sienna Brooks’un o ölüm kalım anında yardım etmesiyle hayatta kalır. Simgebilim profesörü kendini bir anda ipuçlarını Dante’nin cehenneminde bularak çözmesi gereken korkunç bir senaryonun içinde bulur. Floransa’nın tarih kokan dar sokaklarından Venedik’in muazzam bazilikalarına uzanan semboller zinciri Langdon’ı insanlık tarihini sonsuza dek değiştirebilecek bir mekâna sürükler. Burası üç imparatorluğun merkezi olmuş, insanlık tarihi kadar eski, dünyanın incisi İstanbul’dur. Ve bu şehirde ya insanlık tarihi baştan sona yeniden yazılacak ya da bunu yazacak hiç kimse kalmayacaktır...

.. Diz çök kutsal bilgeliğin yaldızlı mouseion’unda ve kulağını yere daya, dinle suyun şırıltısını.

Batık sarayın derinliklerine in, orada, karanlığın içinde bekler khtonik canavar kan kırmızısı sularına gömülmüştür lagünün ki yansıtmaz yıldızları...

... Dan Brown, dünyanın birçok ülkesinde çok satanlar listesine giren; Kayıp Sembol, Melekler ve Şeytanlar, İhanet Noktası ve Dijital Kale gibi kitaplarının yanı sıra tüm zamanların en çok okunan romanlarından biri olan Da Vinci Şifresi’nin yazarıdır. New England’da eşi ile birlikte yaşamaktadır.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 576

Baskı Yılı: 2016


Ciltli:

Sayfa Sayısı: 576

Baskı Yılı: 2013


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 543

Baskı Yılı: 2013


Cep Boy:

Sayfa Sayısı: 672

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

 

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Her ne kadar son derece heyecanlı, sürükleyici olsa da, Brown’ın söz konusu yeni romanı, onu bir markaya dönüştüren eseri Da Vinci Şifresi kadar yankı uyandırıcı olmayabilir..

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Sabit Fikir

Fikri Sabit 

Evet Dan Brown yazdı, bir best ve longseller daha, kutlu olsun! Ocak 2013 te adını açıkladı yazar kendi web sitesinde kutlu eserinin, sonra şubatta kitabın kapağını gösterdi bizlere. 
.

27.7.2016

Puanlamalar

%71
%17,3
%8,6
%1,2
%1,9
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

11.05.2019

Dan Brown

Beklentiyi yüksek tutmadan okuyunuz. Dan Brown, kendi stiliyle okuyucuyu bağlamasını biliyor tabi. Tüm kitaplarını okudum, bir Da Vinci Şifresi veya Melekler ve Şeytanlar değil elbette.

04.03.2016

Gezi Yazısızı Kitabı

Dan Brown´un, günümüz yazarları arasında kurgu gücü en iyi yazarlardan birisi olduğunu düşünürüm ve gerçekten çok akıcı bir dil kullandığı için kitapları insanı sürükler. Ancak özellikle Dante´den etkilenilerek hazırlanmış ÿ"Cehennemÿ" içinÿ; dil yine akıcı denebilir ancak kurgu oldukça zayıf, hikaye yazarın diğer eserlerine kıyasla (ticari getiri sebebi ile demek istemiyorum ama ...) 20 sayfada anlatabileceği kadar basit. Yine merak uyandırma çabası, anime camiasında filler olarak adlandırılan, gereksiz bölümlerle sıkıcı hale getirilmiş.  Herşeyden öte, kitabı eğer bir İtalya turu yaparken okuyorsanız çok keyifle okuyabilirsiniz ama bunun dışında sıkılmaktan kurtulamazsınız.  Buda kitabı bir gezi yazısı kitabı haline getirmiş.

Kitabı okumak istiyorsanız kesinlikle bir vakit kaybı diyemem ama çok beklenti içinde olmadan ve mümkünse İtalya Gezisi yaparken okuyun :)

15.02.2015

Hayal kırıklığı

Yaklaşık 400 sayfası italya´nın tarihi eserleriyle anlatıyor.bazı okurlar için bu faydalı olabilir ama beni çok sıktı ve Boğdu.Son 150 sayfası şaşırtıcı...genel olarak Dan Brown´un en sıkıcı kitabı..100 üzerinden 45

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız