Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Çarpışma İpek ve Burak Kitap Açıklaması

 


Uykusuz dergisi çizerlerinden Oky'nin yarattığı Çarpışma serisi kitap oldu. İpek ve Burak karakterlerinin yer yer fırtınalı yer yer dingin, kimi zaman eğlenceli ve kimi zaman hüzünlü maceralarının yer aldığı Çarpışma serisi, modern kadın erkek ilişkileri üzerine bazen bildiğimiz ama söylemeye cesaret edemediğimiz gerçeklerin altını çizerken bazen de ilişkilere dair fark etmediğimiz detaylara odaklanıyor.Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe
Yayınevi: Mürekkep Basım Yayın

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

17.10.2009

Tek tek ve haftalık takip edince güzel ama...

Öncelikle şunu söyleyim Çarpışma´yı dergiden takip eden ve seven birisiyim. Dergiden zaten okumuş olduğum bölümleri kitap olarak okudum. İkinci kez okuduğumdan mıdır yoksa başka bir neden mi vardır bilmiyorum ama çok fazla hoşuma gitmedi.
Hikaye kitap olarak bir bütünlük arzetmiyor. Ama hikayelerin bağlantılı olması nedeni ile bu bir sorun olarak ortaya çıkıyor. Örneğin aynı durum Sandık İçi´nde de sözkonusu ama Ersin Karabulut´un her öyküsü ya da daha doğrusu her sayfası kendi içinde az çok bağımsız olduğu için bu sorun yaratmıyor. Bence eğer dergide okuyup sevdiyseniz, dergiden okumaya devam edin. Yok ama hiç takip etmeyip, dergiden okuyup, ben bunu almalıyım derseniz, kesinlikle alın.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.