Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


Şimdiye kadar kendinize Altın Snitch'in nereden geldiğini, Bludger'ların nasıl ortaya çıktığını ya da Wigtown Wanderers'ın cüppelerinde niye kasap satırı resmi olduğunu sorduysanız, size Çağlar Boyu Quidditch gerekiyor demektir. Bu sınırlı basım, Hogwarts Okul Kütüphanesi'nde duran ve hemen hemen her gün genç Quidditch hayranlarının başvurduğu kitabın bir kopyası.

Bu kitaptan elde edilecek kazanç Comic Relief'e gidecek, onlar da sizin paranızı hayatları kurtarmak ve iyileştirmek için kullanacaklar ki bu 1921'de Roderick Plumpton'ın Altın Snitch'i üç buçuk saniyede yakalamasından da daha önemli ve şaşırtıcı bir iş.

Comic Relief bu kitabın satışından elde edilecek geliri, dünyanın en yoksul ülkelerinde yaşayan, en yoksul ve en zor durumdaki insanların bir kısmına yardımı amaçlayan projelere verecek.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 68

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları

 

Puanlamalar

%92
%4
%0
%4
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

06.03.2015

Bulamıyorum

Merhaba,
Oğlum okumayı çok seviyor. Harry Potter serisini yaklaşık 2 ay içinde okuyup bitirdi ve şimdi de ÿ"Çağlar Boyu Quıddıtch ve Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerelerde Bulunurlar?ÿ" adlı kitapları okumak için bana yalvarıyor. Okumayı bu kadar seven ve bu kitapları merak eden ogluma cevpasız kalmak istemiyorum.
Bu kitapları niçin tekrar basmıyorsunuz?

07.01.2015

Kitabı bulamıyorum.

Selamlar.Benim oğlum bir Harry Potter okuyucusudur.Ama ben sizin bastığınız Harry Potter serisinden Çağlar Boyu Quıddıtch ve Fantastik Canavarlar Nelerdir Nerelerde Bulunurlar adlı kitapları hiçbir yerde bulamıyorum.

10.08.2014

istek

kitap hiç bir yerde yok umarım tekrar basılır

;
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız